RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kinas ir TV

Tomas Šileika nekomentuoja, ar išeina iš M-1'o

 

 

"Uroboro" šaltinių duomenimis, iš radijo stoties "M-1" išeina vedėjas Tomas Šileika. Jis pats sakė, kad to kol kas negali patvirtinti.
 
Pasak šaltinių, Šileika ruošiasi keliauti. Šiuo metu jis veda M-1'o laidą "Čia mano radijas".
 
Šileika taip pat yra grupės "Skyders" narys.

Ar paremsime bananinę revoliuciją?

Žmogus gadina gamtą ir už tai jam turi būti atlyginta. Klibina beždžiones, krapšto kažką jų viduriuose, ima tepinėlius, naudoja juos savo hedonistinėms reikmėms, prisigalvoja visokių vaistų, nuo kurių beždžionių galvos darosi didelės ir jos tampa protingos kaip žmogus. Už tai visi turim nusibaust, nuspręst, kad Žemės problema yra žmonės, pradėt nuo savęs masiniu suicidu. Tik kas tada fotografuos spalvotus klevo lapus ir dės juos į feisbuką su prierašu "Ruduo"?

Justinas Jankevičius pasirodys reklamoj apie kraują

 

 
 
Laidų vedėjas ir komikas Justinas Jankevičius šiandien filmuojasi socialinei reklamai apie kraują. Daugiau Justas kalbėti negalėjo.
 
Jankevičius dirba su TV prodiuseriu Justinu Milušausku bei veda Zip FM laidą "Radistai".
 
Vienas žmogus vidutiniškai savy nešiojas 5 litrus kraujo.

 

Kuriamas dokumentinis filmas apie Czeslawą Miloszą

 

 

Naujam Lryto TV sezone - protų kovos

 

 

Vystomi du lietuviški istoriniai filmai

Patikimo šaltinio duomenimis, Lietuvoje vystomi du istoriniai filmai. Vienas apie yra apie vieną iš XIX a. Lietuvos-Lenkijos sukilimų prieš Rusiją, kitas - apie 1923-iųjų Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos.

 
Pasak šaltinio, šiuo metu filmams siužetus rašo "gerai žinomas autorius".
 
Kol kas nežinomi nei galimi filmo režisieriai, nei finansavimo aplinkybės.

All Watched Over by Machines of Loving Grace

Laisvė pakeičia protą, o naujovė - laisvę. Filmas apie tai, ką iš mūsų padarė kompiuteriai. Pradedamas rodyti gegužės 23 dieną per BBC2.

Kino pavasario išvartos

"Kino pavasario" programos sudarytojai iš peties drožė režisierių sumanymus. Periferic (angliškai išversta "Outbound") pavirto į "Laisvėje". Kame periferijos ir laisvės sąsajos? Nothing's all bad (angliškai Nėra visai blogai) - Gražūs žmonės. "Die Fremde" (vokiškai tai reiškia "Svetimieji") - "Kai mes išeinam" (tiesa, kažkas iš vokiečių į anglų dar anksčiau vertė "When we leave"). Carlos - Karlosas Šakalas. Incendies (prancūziškai "Liepsnos" arba "Gaisrai") - Moteris, kuri dainuoja. Neds (taip Škotijoje vadinami marozai) - Neišsilavinę nusikaltėliai.

There's nothing like Hollywood

Aš esu tai pasakęs vieną kartą - būsiu aktorium. Tą pačią minutę - arba rašytoju. Maždaug penktoj klasėj šie pasirinkimai pakeitė kranistą (norėjau, nes aukštai) ir teisėją (nes tėvas). Lisos Cholodenko filmo "The kids are all right" aktorius Markas Ruffalo apie režisierę sakė taip: "It takes a special kind of director to trust an actor, and to open themselves up to having an actor bring something that maybe wasn't what they saw or thought". Suprask, ji nors ir durna, bet gera, leidžia daryt ką nori.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.