RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kinas ir TV

Almodovaras vėl į moteris spokso

"Almodovaro filmas" - tiesiog taip prisistatė Pedro Almodovaras savo paskutinėj juostoj "Oda, kurioje gyvenu", filme, kuriame keršto sumetimais keičiama lytis. "Jūs žinote, kas aš, dabar susižavėkite".

"Scanoramoje" numatoma "Narcizo" premjera

Lapkričio 10 dieną prasidėsiančiame "Scanoramos" kino festivalyje numatoma kelios lietuviškų filmų premjeros ir retrospektyvos. Tarp jų ir 2009 m. filmuoti pradėto Dovilės Gasiūnaitės pilnametražio miuziklo "Narcizas" premjera.

Sargsyanas montuoja pilnametražį dokumentinį filmą

Kino režisierius Maratas Sargsyanas šiuo metu montuoja antrąjį savo filmą. Tai pilnametražė dokumentinė juosta. Daugiau jis nieko nepasakoja.

Zilnio filmas: tylos ašmenys

Nors Lietuvoje "Tadas Blinda" renka rekordinius biudžetus, negalime sakyti, kad Lietuvos kinas yra atsigavęs.

"Tadas Blinda. Pradžia" - labiau iliustracija nei ekranizacija

Po "Tado blindos" premjeros feisbukas nušvito liaupsėmis ir fejerverkais - tai geriausias visų laikų lietuviškas filmas, šaunuoliai, pavarėt, net genijai.

"Raminas" - įžanga be pasakojimo

akar po savo filmo "Raminas" premjeros Audrius Stonys man pasakojo, kad tokie muzikantai, kaip tie iš tos vietos, kur man patiko, visada važinėja su gruziniškų imtynių sportininkais po varžybas ir

Neapykantos šaknys

Nuo Lisabonos iki Vilniaus, nuo Grigiškių iki Kalifornijos egzistuoja nusistatymai prieš kitokios odos spalvos žmones. Rasizmas vis dar yra problema.

Kečo dvasia

Alternatyva - tai toks antras ar trečias, kažkelintas variantas. Pirmas yra Holivudas, kuris nustato taisykles, formuoja skonį ir šablonus, o tie, kurie negali pripažinti, kad tas Holivudas jiems patinka, arba bando daryti kažką panašaus ir jiems nepasiseka ir jie nuleidžia rankas, tie šlovina alternatyvų kiną.

Melžk tą karvę

"Seksas ir miestas 3" yra tikrasis Douglaso McGratho filmo "I don't know how she does it" pavadinimas. Ne todėl, kad ten vaidina Sarah Jessica Parker, o todėl, kad ten ji vaidindama kitą personažą yra iš esmės ta pati.

Emilis Vėlyvis naujo filmo dar nefilmuoja

Šių metų pirmoje pusėje ėjo kalbos, kad režisierius Emilis Vėlyvis ruošiasi filmuoti juostą apie anglų bernvakario nuotykius Lietuvoje, pats sakė, kad tai bus istorija apie emigrantus. Šiandien jis sakė, kad istorija nepradėta filmuoti.

"Nefilmuoju. Planuoju kažkada, dar planuoju", sakė Vėlyvis.

Apie filmo siužetą režisierius kalbėjo lakoniškai.

"Apie gyvenimą", sakė.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.