RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kinas ir TV

Rokas Eltermanas: "8==|-) {o}"

Rokas Eltermanas yra kino režisierius, roko muzikantas ir reklamos agentūros "Not Perfect" rašytojas. Kol mes laukiam jo montuojamo naujojo filmo, jis dalyvauja šios savaitės rubrikoje "Duok vaizdų".  

Kaip sako, poor man's "Shutter island"

Filmo "Dream house" ("Klastingi namai" iš klastingų vertėjų rankų) Jimas Sheridanas režisierius šešis kartus buvo nominuotas Oskarui, skaitau pažiūrėjęs filmą. Pradeda darytis dar keisčiau negu tokia aktorių komanda - Danielis Craigas, Rachel Weisz ir Naomi Watts - tokiame filme. Paskui skaitau, kad Sheridanas filmuodamas nuolat kapojos su studija, o rezultatą pamatę aktoriai atsisakė dalint interviu. Tai iš tiesų nykus filmas.

"Prie jūros" kinematografija fetišizuota

Spalio 28 dieną "Pasaka" pradės rodyti režisieriaus Pedro González-Rubio filmą "Prie jūros" ("Alamar"), tokį 73 minučių atviruką iš Meksikos koralinių rifų, kur mezgasi tėvo ir sūnaus draugystė, kad jūs užsimanytumėt išvažiuoti ten išmokti žvejoti ir nardyti, sutapti su vietiniais ir pasijusti paprastu, nes kasdieną skubančiame mieste, kur visi užsiėmę savimi ir pamiršta amžinąsias vertybe

"Friends with benefits" - viskas greičiau ir spalvingiau

Romantinės Holivudo komedijos kaip niekas kitas gerai apibūdina JAV ir didelės dalies likusio pasaulio vidutiniokų gyvenimą. Sėkmingai romantinei komedijai reikalingas nors vienas naujas santykių kampas.

Donatas Ulvydas naujų projektų neturi

Didelio populiarumo susilaukusio filmo "Tadas Blinda: pradžia" režisierius Donatas Ulvydas kol kas jokio filmo nestato.

Dėvėtas laikas

Fantastika yra drąsiųjų keliai. Gerame fantastiniame siužete reikia ne tik technologinės idėjos, bet ir numatyti, kaip vystysis žmonių santykiai, kokias formas ir iššūkius įgis. Spalio 28 d.

Raibio filmas: Trūsikai žudikai

Šią savaitę Lietuvos kino gelbėjimo rubrikoje "Mano filmas" dalyvauja komikas nuo Švėkšnos Domas Raibys. Čia jo idėja filmui:

Dabar mes visi mirsim

 Kaži, ar Stevenas Soderbergas galvoja apie treilerį, kai daro filmą? Jeigu esat matęs "Contagion" ("Užkratas") treilerį, filmas prasideda ir įsivažiuoja be didelių įžangų ar istorijų, kaip virusas atsirado. Jeigu jau žinai į kokį filmą eini, pradedi žiūrėt tęsinį. Ne visai, nes esi matęs ir kitų filmo vietų, kai Matto Damono veikėjas Mitchas Emhoffas sužino, kad jo žmona mirė ir paprašo leisti su ja pasikalbėti, bet esmė būtent tokia - jūs gavote mėginį, dabar imkite visą porciją. Gal.

Dabar mes visi mirsim

Kaži, ar Stevenas Soderbergas galvoja apie treilerį, kai daro filmą? Jeigu esat matęs "Contagion" ("Užkratas") treilerį, filmas prasideda ir įsivažiuoja be didelių įžangų ar istorijų, kaip virusas atsirado. Jeigu jau žinai į kokį filmą eini, pradedi žiūrėt tęsinį.

Profesionali lentynų mėsa

Kad kovinis filmas ką nors šiais cinizmo ir sinefiliško išprusimo laikais sužavėtų, dėmesį patrauktų, jam reikia arba beprotiškų specialiųjų efektų, arba atvirų lūžių, arba apjuoktinų nesąmonių, kur rikošetu parėjus kulka nušauna tris banditus ir nukrenta herojui po kojom.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.