RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kanklės

Visi susiimame už rankų ir šloviname Žiemos karą Suomijoje.

Šiandien, gegužės 13-ąją, sueina metai nuo to, kai mirė mano draugas ir kursiokas Modestas Vaišnoras. Su juo mes dažnam lipdydavome epitetą "Kanklės" visiems verkšlenantiems įsimylėjėliams ir kitokioms sigutėms ach. Aišku, kartais tai atsisukdavo prieš mus, bet dažniau mes būdavom teisūs.

Sako Bumblauskas:

„Noriu pasakyti, kad mes verslumą padedame į šoną. Mums tai nerūpi. Tarsi tai nėra lietuvybės forma. Lietuvis, užuot užsiėmęs verslu, vakarais turi skambinti kanklėmis, tik taip jis įrodys, kad yra kuo nors naudingas Lietuvos visuomenei“, - sakė A. Bumblauskas.

Bumblauskas sakė, nes Liudvikas Gadeikis išleido knygą labai geru pavadinimu "Lietuvos verslo istorija". Nemaniau, kad kada nors girsiu Gadeikį, kuris buvo mano redaktorius "Veide". Nes būtent verslas ir kūryba buvo tai, ką norėjo sunaikinti komunistai.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.