RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Jurgita Baniulytė-Steponavičienė papuošalus į Lietuvą siunčia iš Norvegijos

Jurgita Baniulytė-Steponavičienė. 

Menininkė Jurgita Baniulytė-Steponavičienė, pagal išsilavinimą tekstilininkė, savo juvelyrika sako bandanti papuošti savo kaimą.

Ji su šeima gyvena netoli ketvirto pagal dydį Norvegijos miesto Stavangerio ir pasakoja, kad visas medžiagas bei detales siunčiasi iš Vietnamo, Kinijos, Amerikos, Šveicarijos, Lietuvos.

"Siunčiuosi iš visur, tik ne iš čia. Nustebtum, kaip čia nieko nėra, palyginus su Lietuva. Šitie tundros nuvažiavę į Lietuvą tortus fotkina", kalbėjo Baniulytė.

Papuošalams Jurgita naudoja tikrus akmenis ir metalo detales.

"Pradėjau nuo pagalvių siuvinėjimo, o vėliau viskas išsirutuliojo į papuošalus. Viskas tik iš tikrų akmenų ir metalo detalių. Jokių platmasių. Nemoku kalbėt apie prasmes ir koncepcijas. Negaliu sakyt, kad pasisekimo visai nėra, bet tik ne tarp norvegų", sakė ji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algirdas

Viskas ciki, ale jei auskarai suverti is tikru akmenu, tai smagiai tempia ausies speneli...

Raimonda

Konkurentai nagus pradėjo graužtis iš pavydo :) laukiam labai tos nuorodos, iš kur nukopijuoti darbai.

Cavali

nu grazu!!! kuribinga tauta ta musu lietuviu. gal anonimas galetu atsiusti ta nuoroda is kurio dizainerio nukopijuoti tie darbai? o gal cia tas lietuviskas pavydas prakalbo? ;)))

jurga

:))) "geras" anonimo komentaras,net nuotaika pakele sulygines mano kuklius kurybos pradmenis su tikru dizaineriu darbais.Labai jums aciu uz palaikyma!

buri

Nu šaunuolė Jugyte. Labai smagu, kad atradai save. Tęsk savo nuostabius darbelius, tobulėk ir vystyk toliau. Svarbiausia gyvenime, kaip susiderina širdelei malonus darbas ir dar kažkiek nauda.... Bet svarbiausiai, kad ir kitus papuoši ir suteiki džiaugsmą. BŪTINAI pirksiu Tavo gamintų papuošalų :) Algis.

Anonymous

Galeciau atsiusti internetine nuoroda is kurios visi darbai nukopijuoti nuo tikru dizaineriu darbu...stai todel negaliu nieko grazaus parasyti apie sia "meninke" ir jos darbus...nes tai ne jos darbai. Bet tokia jau dauguma musu lietuviu...nieko savo, viskas kopijos...bet svarbu draugas straipsni parase,kokia ji sauni, o draugai pakomentavo ;))))))

K. Jachimavičius

Siųskit.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.