RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Gabrielė Labanauskaitė

„Versmių“ geriausios – Labanauskaitė ir Kavtaradzė

Šeštadienį, lapkričio 26 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre buvo paskelbtos dvi festivalio „Versmė“ pjesės, kurios virs spektakliais ir bus įtrauktos į teatro repertuarą. Tai Gabrielės Labanauskaitės "Raudoni batraiščiai" (režisierė Yana Ross) ir  Teklės Kavtaradzės "Namisėda" (rež. Gabrielė Tuminaitė).

 

Tai ne tu, tu esi gėjus

Tai ne tu, tu esi gėjus. Atitinki visus požymius – esi gležnas sudėjimo, mėgsti piešti ir dainuoti, manieringas, drovus, tiek bijojai merginos, kad pirmas kartas nepavyko iš antro karto. Marš dulkintis su vyrais, pas savo tikrąją tapatybę. Pasistengsi ir kaip nors susijaudinsi.

Lunaparkai prasideda nuo supynių

Penktasis festivalis "Supynės" apmokė Švenčionių rajono geografijos.

Rytoj - spektaklis pagal Gabrielės Labanauskaitės pjesę

Gruodžio 11d. 19val. Menų spaustuvėje bus rodomas švedų režisierės Annos Linos Hertzberg spektaklis „Kitoje veidrodžio pusėje“, pastatytas pagal Gabrielės Labanauskaitės pjesę „Skaudžiausia 2“. Ši pjesė - tai pakoreguota kūrinio „Skaudžiausia “ versija, kuri jau yra pastatyta Londone, “The Southwark Playhouse” teatro scenoje.

"Avaspo" nufilmavo pirmąjį klipą

Audiovizualinė grupė "Avaspo" neseniai nufilmavo pirmąjį savo klipą - kūriniui "Žinios" arba "No News is good news".

"Avaspo" - rūpintojėlis remixed?

Dažnas visuomenės, mokslo ir meno veikėjas mąsto, kaip užkabinti žurnalistus, juos sudominti, išpopuliarinti savo darbus ir tuo pačiu atrodyti patraukliai. Beveik kiekvieną žurnalistą, blogerį ar pijarščiką lengviausia užkabinti naujomis etiketėmis, sąvokomis ir žanrais. "Ką jie dainuoja? Elektroninę dainuojamąją poeziją? Ar tai XXI a. bardai? Kur galima jų paklausyt?".

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.