RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Erzelis

Jonas vargą vargsta. (BC "Lietuvos Rytas" nuotr.) 

Valančiūnas įmeta su bauda, rezultatas jau „Ryto“ naudai, „Rytas“ atsipalaiduoja, „Šiauliai“ įmeta kelis taškus iš eilės, „Ryto“ lietuvių veiduose atsiranda erzesys. Po keliolikos minučių Jonas vėl įmeta su bauda, vėl apie plius du tris bendrai, vėl „Šiauliai“ persveria į savo pusę, vėl Jonas, katelynas ir Babrauskas raukosi. Trečiam kėliny - „Šiaulių“ bendrai keturi, Katelynas jau panikos režimes, eina po baudos į puolimą rankas ant klubų susidėjęs.

Karštligiškai panikuot Mindaugas nepradėjo, tačiau veide panika šmėkštelėjo. Jo lūpos irgi pablyškę, ketvirtam kėliny jau kišo liežuvį lauk, nes burna buvo išdžiūvus. Paskui būdamas prie tritaškio jau nežiūrėjo į krepšį, galva prasuko, bet net nežvilgtelėjo, nors buvo laisvas. Nesi sotus, nesi atsigėręs ir energijos kurti nėra. O kodėl jis kartais pašoka vos perėmęs kamuolį vidury aikštės, prieš pasuodamas, turbūt ir pats negali pasakyt. Ir Seibutis tą pasą šuolyje pasigavo pirmoj pusėj. Gal dėl to šokinėja Katelynas vidury aikštės, kad turi gerą šuolį ir juom karjerą padarė. Dėl to šuolio šiandien rinkos kamuolius puolime antriems šansams ir juos išnaudojo.

Kad erzelis gautųsi linksmesnis, Valančiūnas praleido patį pirmą kamuolį po to, kai jį iš vidutinio metė „Šiaulių“ aukštas. Optimistiškai pradžiai. Puolime kartu su Jomantu rinko švilpukus ir greitai „Šiauliai“ turėjo keturias komandines, o pora „Šiaulių“ aukštaūgių – po tris baudas. Tačiau trečiam kėliny „Rytas“ kažkodėl pradėjo žaisti jumpshotais ir prasiveržimais, o kai atsibudo eit ant pražangos, tas sekėsi tik pusėtinai ir mechaniškai – Jomantas pasiima kamuolį, du žmonės prie jo, nesiorientuoja, kaip čia dabar pasuot, Valančiūnas metas į rankas, kamuolys nesiekia lanko, pradeda veržtis "savo žaidimą žaisdamas" ir nueina savo vaga. Paskui pasitaisė.

Apskritai Jomantas kovojo tikrai pagirtinai. Iškrapštė ne vieną kamuolį puolime, gynyboj išmušė kokius tris ir buvo labiausiai užsivedęs laimėt. Tiek, kad turėdamas keturias pražangas, griūdamas tempė paskui save šiaulietį ir išgirdęs švilpuką šiurpo nuo neteisybės. Ir baudas visas sumetė! Bet pirmoj pusėj veržėsi žingsniuodamas...

Mėtyt Jonas pradėjo netvirtai, tačiau vėliau pataikė atsilošdamas, tačiau antram kėliny metė iš 5,5 metro už lanko, tai aš jam rėkiau „Jonai, mesk į tą oranžinį žiedą“, bet ar jie nors kartą paklausys? Septyni taiklūs metimai iš keturiolikos – geras rezultatas NBA, tik patenkinamas Jonui šiemet.

Ne visada „Rytas“ žinojo, kur dėt kamuolį, Seibutis porą kartų leidosi užspaudžiamas ir turėjo mest kam nors kur nors. Tik Rašičius žinojo, kad kamuolys neturi ilgai likt vienoj vietoj, tai sugebėjo jį pasuot į niekur lygioje vietoje. Tiesiog stovi ir pasuoja niekam. Galiausiai stvėrėsi už veido – ką aš padariau?

Prieš tai dar buvo situacija, kai Robertsas kovoja dėl kamuolio, pašokęs į orą, o Rasičius žiūri tiesiai į jį, žiūri, ką Robertsas daro. Robertsas nenusileisdamas, kad nereikėtų sukiotis nuo varžovo, iš šuolio paleidžia kamuolį į jį žiūrinčiam Sašai, Saša jį vos sugraibo, lyg iš dangaus kūdikis su virkštele būtų nukritęs. Jį užspaudžia keturi metrai nuo krepšio dviese, jis pašoka ir aiškiai matydamas – aikštę jis labai gerai mato – aiškiai, matydamas varžovus, pasuoja jiems į rankas... Dar praleido kokias tris progas. Kad krepšinis būtų žaidžiamas, jį reikia žaisti.

Pamėtė jis gerai, kartą drįso ir floaterį (kuris buvo į temą) mest, neradęs kam pasuot, ketvirtam kėliny visiškai lengvai įmetė maždaug nuo baudos linijos. Gynyboj nuo Broaduso gynėsi gerai, o antroj pusėj iš jo išpešė dvi pražangas.

Babrauskas vėl pradėjo nepataikydamas, tačiau būtent jo du tritaškiai pirmam kėliny pirmą kartą rezultatą padidino iki aštuonių taškų, o paskui Mindaugas, pritraukęs du žaidėjus, papasavo Jonui ir tas įmetė su bauda ir skirtumas tapo 11 taškų. Deja, „Ryto“ nelaimei, ir toliau reikėjo žaist, tad teko vilniečiams šiek tiek pakelt rankas nuo klubų, kad laimėtų. Tik su tom menkai iškeltom rankom nelabai patogu mest, todėl dažnai Katelynas, Larry's Robertsas ir Samardžiskis prametinėjo iš patogių padėčių.

Babrauskas pirmam kėliny surašė pareiškimą, kad šiandien gintis „Rytas“ nusiteikęs, kai pribėgęs iš galo vienam išrašė bloką. Tačiau puolime elgės kelmiškai, kai krizinėj situacijoj nedavė kamuolio apylaisviam prie tritaškio stovinčiam Robertsui. Kas kad jis nepataikė daugybės tritaškių paskutiniu metu, reikia komandos draugais pasitikėt. Jis tikrai gali. Galiausiai kamuolį iš Stepo Larry's gavo likus trims sekundėms ir dar turėjo veržtis, metė pakrypęs, nedametė.

Kai reikėjo „Rytui“ kiek padirbt, tai sugebėjo Stepas įkertančiam Jonui kamuolį atiduot dėjimui, o Rice'as, užmatęs daug erdvės, užmest alley-oopui svarbiu momentu. Ketvirtam kėliny Tyrese'as stojo įžaidėjaut, o Rašičius pasitraukė į atakuojantį, ir veržtis ir gynybą draskyt amerikiečiui sekės gerai, bet ne pataikyt. Vos vieną baudą iš keturių įmetė, dvi prametė paskutinę minutę, kai buvo apie šešis Vilniaus. Pirmam kėliny sudriblingavo kamuolį Broadusui į rankas.

Po rungtynių iš arenos išeinančiam Broadusui Džikičius žarstė komplimentus, sakė, kad jis gali skambinti savo agentui. Redikas velnių nuo serbo atsiėmė turbūt ne tik per didžiąją pertrauką, po to, kai išlindęs laisvas nemetė, o paskui pasavo nežiūrėdamas į gynybą ir prarado kamuolį. Jomantas antroj pusėj irgi progas praleidinėjo. Stovi pusmetris už tritaškio, žiūri, laukia progos komandai veržtis.

Atrodo, toks paprastas krepšininkų darbas – krepšinį žaist, įmest sviedinį į žiedą, o tiek daug problemų. Laisvas? Meti.

O erzelinis veidas atrodo taip:

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.