RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Denis Kuchta

„Juicysquare“ kitų metų vasarai paleis rūbus su „Audimu“

Dizainerių duetas „Juicysquare“, Paulius Budrikis ir Denisas "Nemo" Kuchta, šiuo metu palinkę ties rūbais - kartu su „Audimu“ jie ruošia kitų metų vasaros kolekciją.

Daugiau detalių Denisas nenorėjo atskleisti.

„Nenoriu užbėgti įvykiams už akių, bet galiu pasakyti, kad darbo daug, tai vienintelis mūsų darbas dabar“, sakė Denisas.

Dizaineriai išvarė su baidarėm

Nuo rugsėjo 3 dienos per Lietuvos "Coffee Inn'us" važiuoja kolekcija jaunų, šviežių ir naujų dizainerių darbų kolekcija. Šventė hipsteriams ir wannabee hipsteriams vadinasi "Dizaino žygis". Rugsėjo 10 dieną žygio dalyviai pasieks Šiaulius, 17ą bus Rygoje, o spalio 1ą dieną išlips Vilniuje. Pateikiame kai kuriuos kūrėjų darbus, kuriuos bus galima nusipirkti ir naudoti.

Deimantai ir mozaikos

Denisas Kuchta šiandien savo feisbuko paskyroje išplatino naujausius savo darbus.

"Nesakyk Mamai" leidžia "Greatest Hits"?

Denis Kuchtos Flickre buvo rastas lėliukų grupės "Nesakyk Mamai" albumo (?) "Greatest Hits" viršelis. Matyt, Axl Rose'o komplekso kamuojamas dydžėjų kolektyvas nusprendė išleisti geriausių užsakymų rinkinį.

Denis Kuchta: ">"

Dizaineris Denis Kuchta kažkada paišė grafiti, dabar kuria skrajutes Mondayjazz, Nesakyk Mamai, Silence Music ir skandalingąją Lietuvos įvaizdžio knygą. Viena ranka jis davė interviu mums, kita - vienam Latvijos dizaino blogui. Mūsų gavosi geresnis.

Papų ledai ir kiti erotiški dalykai

Papų sriuba - tai kai viename džakuzyje mirkosi bent keturios topless moterys, o papų ledai, tai Denis Kuchta aka Nemo į pasaulį paleisti marškinėliai.

Talentas Nemo

Vienas mano draugas, prancūzas savamokslis grafinis dizaineris, dirbantis didelėje dizaino kompanijoje Berlyne, kikena pasakodamas kaip pas jį ateina jaunesni bendradarbiai klausti patarimo: "aš jiems sakau, ei, jūs mokėjot tūkstančius eurų savo dizaino koledžams - ko jūs manęs klausiat, spręskit patys".

Denis Kuchta arba Nemo, neseniai platesniai kavos siurbčiotojų auditorijai prisistatė įspūdin

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.