RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Dar kartą – rusai nebūtinai yra komunistai, komunistai nebūtinai rusai

Gergijevas. 

Lietuva siekia, kad pasaulyje būtų pasmerkti komunizmo nusikaltimai. Nors pati liustracijos nesugebėjo įvykdyti. Nors to pasmerkimo siekiantyje nemato marksizmo šaknų komunizme ir socialdemokratijoj. Ir netgi Rusijoje ieško ne komunizmo, o pačių rusų. Neva visi rusai yra komunistai.


Prieš Gergijevo koncertą kilo didelė isterija. Tokia, kad kai iš protestuotojų apsauga atėmė laikraščius apie sausio 13-ą, Alfa.lt parašė, kad tai laikraščių išniekinimas. Taip mąstant, tai ir kalendoriuko sudeginimas yra spjūvis ir tautos pažeminimas, nes ten yra sausio 13-osios data.

Andrius Kupčinskas padarė labai taiklų ir tinkamą pareiškimą, siųsdamas linkėjimus Lietuvos laisvę palaikiusiems rusams. Ir tuo pat metu kalbėjo, kad tokių koncertų neturi būti. Pats nežino, ko nori. Nes Gergijevas iš Rusijos. Net ne visai rusas. Tipo, rusai yra priešai, o ne komunistai. Nors tos vyresnės kartos žvengs iš penkmečių, darbo liaudies, paradų, cituos Leniną ir partijos raštus, tačiau nepripažins, kad tai buvo ideologinis režimas. Rusai. Rusai Stalinas ir Trockis. Šaudydami kitus rusus, nes taip elgias tautos gerovės siekiantys nacionalistai.


Aš neradau informacijos, kad Gergijevas būtų komunistas, SSRS ir komunizmo šlovintojas. Groja Šostakovičiaus kūrinius, kuriuos anas kūrė Stalinui. Tačiau tai muzika, ne literatūra ar dailė. NY Times radau Gergijevo komentarą, kad griuvus SSRS, jis galėjo koncentruotis nebe į darbo klasės tenkinimą, o į kompozitorių.

Aš taip pat būčiau grojęs po Gruzijos-Rusijos karo Osetijoj, jeigu būčiau osetinas. Nes visos tautos turi teisę laisvai apsispręst, kaip elgtis – lietuviai, čečėnai, osetinai. Jeigu mes neigiam osetinų teisę apsispręsti, mes neigiam savo teisę spręsti kurti valstybę 1918-ais.

Ir dar Gergijevas prieš koncertą pagerbė žuvusius tylos minute. Šaunuolis. Za svabodu!

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.