RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Baimė mylėti

Out. 

Šiandien Vilniuje, „Menų spaustuvėje“ the young, fresh and hot Markas Palubenka pristatė savo debiutinį ilgą nekantraus akustinio ir elektroninio indie roko albumą „No fun in 101“. Albumą išleido Lauro Laučiūno ir asocijatų leiblas eksportui „Mind the groove“, savo pavadinimu papildęs marias perfrazavimų žymiojo Londono metro perspėjimo „Mind the gap“. Lauras, Marko paprašytas, dainininką pristatė.

Markas išėjo kiek sloguodamas, kiek nosį patraukdamas ir ne viską jam gavos sudainuoti gerai. Po trijų dainų trečiu asmeniu pranešė, kad publikai pasirodo „Metų debiuto“ nugalėtojas, o dar kiek vėliau informavo, kad jo butelyje yra vanduo, „Nesijaudinkit“. O kas tau sakė, kad mes jaudinamės?

Į albumą įtrauktos andergraundščikams gerai žinomos jo dainos „Love“, kurią plėšė kiek perspausdamas, „Jazz“, „Paki“, „Never talk to strangers“, „Easter comes“.

Man negirdėtuose „Stone age“ ir „Tju“ sugebėjo parodyt naujų savo bruožų – švelnumo ir drąsos būti dar labiau indie. Prieš atlikdamas „I bet on you“ pakeiksnojo leidėjus, supratau, kad šitą dainą jam reikėjo išspaust dėl skaičiaus. Gavos pikčiausia ir labiausiai techno. Na, o paskutinę albumo dainą gali rodyti „God is in the rain“, jeigu nori kam nors trumpai iš visų pusių prisistatyt. Atliko dar mažai išradingą dainą, įkvėptą von Triero „Melancholijos“, ir vieną, kurioje skambėjo žodžiai „I'm in love“, o jis pertraukdamas komentavo, kad „Actually, I'm not in love“.

Į sceną išėjo indie-iškai komiškai apsirėdęs, su senobiniais smėlio spalvos sandalais, panašios spalvos kelnėm su petnešom ir marškiniais. Ir šokčiodamas kaip kažkoks senobinis romantiškas šaunuolis berniukas ir reivindamas kaip dažnas elgiasi prie kompiuterio per savo mėgstamą dainą, užsakinėjo plojimus jam padėjusiems ir sau, kad būtų smagiau groti. Galbūt jis ne įsivaizduojamą berniuką bando mėgdžioti, galbūt tiesiog prisimena save vaikystėj ir nardo nostalgijoj.

101, pasirodo, yra pagal kankinimų kambario romane „1984“ numerį, kur visi kankinami savo didžiausiom baimėm. Geras albumas. Kitas būtų dar geresnis, jeigu jis būtų mažiau ironiškas ir would let himself go. Ant viršelio, jo pageidavimu, nupieštos 101 kabineto durys veda į širdį... Publika, kitaip nei jis sakė, jo neskriaudžia, susirinko mylėt daugiau.

"Love" veikia kažkokie hammers ir rodents. Didysis brolis ir visi, kas gali, stebi, kaip hipsterį atstumia mergina, ir tada visi juokiasi.

Tomas

Pasistatęs savo madinga kompjuterį, jis groja šūda ir apsimeta, kad tapo populiarus.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.