RSS

Surinkti turinį

Citata



Kadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Atodūsių siūlės

 

Šiandien „Tamstoje“ Jurga Šeduikytė-Bareikienė sirenino apie drakonus, sraiges, šešėlius ir kitokius biškį pagoniškus, biškį mitologinius dalykus, kurie elektros nematę. Dvi valandas truko jos laiku prasidėjęs pusiau akustinis koncertas ir nepavargo vaikinų rankos laikyti apkabintų merginų lyg tai būtų vakaras prie židinio ir jų draugės būtų „to vertos“, nes Jurgos muzika yra romantiška.



Pirmą kartą girdėjau Jurgą gyvai, pirmą kartą turėjau progą įvertinti jos vokalą ir pažiovauti iš to, ką ji su juo daro. Nepasirodė man, kad ji jaustų džiaugsmą dainuodama, ką dainuoja, pasirodė, kad ji turėjo gabumų ir norėjo būti dainininke. Gerai kažkas iš salės galo suriko: „Geriausia daina buvo „Bomžui“. Nežinau, ar taip vadinasi ta bordeliška polka, bet būtent tada jos, kiek supratau, naujoji kūryba suskambo kaip nuoširdi daina. Visur kitur – formos, formos, bandymai, taip galim, taip galim, taip galiu, taip galiu, bet kas iš to?


Mergina, moteris ieško dramos, nes viskas aplinkui labai nuobodu, ir niekaip neranda. Kaip ji vis siekia lūžio, bet gaunas tik nesibaigiantis veržimasis kažkur ir neprasiveržia tos kaskados, neišeina jai iškvėpti ir įkvėpti nejučia.

Patiko man grūvelis, kur ji angliškai dainavo apie tamsą, patiko ta daina, „nuo kurios viskas prasidėjo“, nes ji turbūt vienintelė skambėjo džiaugsmingai. Be ambicijų į vokalo aukštumas, bet su žaismingumu.

„Kaip jūs?“, klausė nuo scenos Jurga. „Gerai!“, šūktelėjo vienas balsas. „Gerai!“, pamėgdžiodama atkartojo ji. Tai gerai, kad gerai, o ne blogai, kad gerai. Jeigu ateis jai suvokimas, kas yra gerai, o kas blogai, tai ateis ir kaskados.

Per kai kurias dainas stengės Jurga šokti, nors nenorėjo. Kaip ir gyrė kažkokias kabančias popierines iškarpas, nors nenorėjo. Awkward.

 

Publikai labai patiko ir vienoj vietoj Jurgai užstrigę „Smėlio žmonės“, ir pasiūbavimas „Turim naktį drąsos“, o Jurgai labai patiko užbaigti ilgu aukštu užtraukimu, kuris man pasirodė šaižokas. Gal dėl įgarsinimo.


Publika plojo, grupė lenkės, o aš išėjau toliau ieškoti muzikantų Lietuvoj, kurie vilktų ne kartais ir ne fragmentiškai. Bent penkis gabalus albume.

D.

Couldn't agree more.
Bet negali pykt, man irgi nuobodu.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.