RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

„Žinojimas“ – tai truks ne ilgiau dviejų valandų

Nenoriu prisiminti gerų filmų apie pasaulio pabaigą, kadangi man dabar gaunasi labai graži sistema: pasaulio pabaiga prasidės Niujorke, iš pradžių saulės nudegins miestą, paskui užlies vanduo, apšaudys ateiviai ir išlys didelė pabaisa. Baisiausia pabaiga kino kritikui – kai stambiausias kino magnatas atsisako išduoti kortelę. Aišku, tai tik prideda man forumiuko taškų lyginantis su amžiną atilsį Saulium Macaičiu, iš kurio dėl nepalankių atsiliepimų kortelę atėmė. Aš savo ruožtu, esu neįvertintas genijus, madų diktuotojas, Zeitgeisto zooparko prižiūrėtojas. Kaip jiems paaiškinti, kad pusė apie kiną rašančių žmonių eina estetinio pasitenkinimo, o jų leidinių kultūros puslapiai yra apleisti ir neįdomūs, tuo tarpu visi 800-900 kasdienių Uroboro skaitytojų gyvena tarp knygos, diskotekos, filmo ir muziejaus?

Tačiau jiems (taip aš juos nuo šiol vadinsiu) labiau apsimoka mane laikyt prie bilietų, nes aš kitaip tiesiog negaliu. Pamatau susirūpinusį Nicolas Cage‘ą filmo plakate ir negaliu susilaikyt nepaklausęs savęs: ko jis taip rūpinas?, kas ten nutiko?, reikia eit pažiūrėt, gal žmonėms pagalbos reikia...

„Knowing“ yra būtent toks katastrofinis filmas, kur saulė nudegina žemę, pyrstelėjusi gerą pliūpsnį. Nicolas Cage‘o (o jūs žinojote, kad jis yra katalikas Amerikoj?) veidas toks yra todėl, kad jo sūnus iš laiko kapsulės ištraukė šnibždesius galvoje girdėjusios merginos užrašus.

221Šnabždesiai išmoko rankdarbių - faneros raižymo nagučiais.

Vaikas gudras ir ideologiškai apdorotas: pats nusprendžia, kad bus vegetaru. Tėtis astrofizikas kepa dešreles ir nesipriešiną. Jam geriau noris pagert ir pašifruot, kas tuose skaičiukuose parašyta. Iššifravus tėtį apima bjaurus maudulys pilve, kadangi jis žino kur ir kada įvyks katastrofa. Aišku, mirties datą paprasčiau iššifruoti pasidarius testą feisbuke.

Skaičiai šneka.Skaičiai šneka.

Šnabždesiai vargšės galvoj persimeta į vaiko galvelę. Tai ne lemtis, tai piktos ateivių išdaigos, kurie vaikšto pasislėpę po neįpareigojančia albinosų išvaizda. Galiausiai pasaulis baigias, nutraukia kvailus monologus, o ateiviai paima du vaikučius į gyvenamą planetą, kur jie per taikią pievą nušoliuoja prie vidury lauko stovinčio medžio. Dabar viskas naujosios Ievutės rankose. Ar ji pasakys Adomėliui „eat my apple“?

Best disguise eva.Best disguise eva.

Štai taip atsiskleidžia vulgarus mokslininkų subkultūros ir jų draugų supuvimas iš vidaus, kur transcendencijos poreikis sublimuojamas fantastinėmis būtybėmis. O niekas taip ir nesužinos, kas įčardžino kvarkus...

internetinis vyras

Žiūrėk, čia turiu geresnį:

http://www.youtube.com/watch?v=933FExsfU3c

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.