RSS

Surinkti turinį

Citata



Kadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

„Rytas“ dar per mažai transformeriai

Rice'as sako, kad varžybose prieš "Žalgirį" bus daug gero ballin. 

„Lietuvos rytas“ atstovėjo prieš Sankt Peterburgo „Spartaką“. Šitie pralaimėjo pirmą kartą Vieningojoj lygoj ir dar nėra pralaimėję Eurocupe. Atstovėjo, nors vietom atrodė kaip pirmą kartą išėję į aikštę.

Liūdnasias rungtynes prieš „Galatasaray“, kurias pralaimėję nepateko pabėgiot „Eurolygoj“, jie apskritai atrodė mažiau savi. Šiandien visi daugmaž buvo čia ir dabar, tačiau jų galūnės dažnai pynėsi tarpusavy, pasavo dažnai šykščiai, nežinojo, kur bėgt, ką daryt.

 

Seibutis rungtynes pradėjo labai prastai varydamas ir prametė pirmus penkis metimus. Rice'as lipo į medį ir rinkos pražangas puolime, o iš metimo į perdavimą jis vis dar persijunginėja sunkiai. Ir greitoj atakoj įkertinėjančiam Seibučiui pasuot nesiryžo, nors erdvės tam buvo. Seibutį pakeitęs Babrauskas pabandė apžaisti keturis - žėk, Tyrese'ai, aš įlipau į du medžius!

 

„Spartakas“ pradėjo labai energingai įsikabinęs į „Ryto“ gerkles ir vilniečiai per pirmas kelias minutes buvo įmetę vos 2 taškus. Starte pradėjęs Samardžiškis irgi buvo pasimetęs. Džikičius tada atsisuko į Valančiūną ir sumosavęs palei veidą kažką panašaus į „Užteks“, išleido jį į aikštę ir likus dviem minutėm jis lygino rezultatą alley-oopu.

 

„Rytas“ jau išmoko jo ieškoti po krepšiu ir bent šiandien stengės jam įkišt kamuolį. Ne Rašičius. Jis vis dar miega, laukia saulės užtemimo, žolės legalizavimo ar Didžiosios Serbijos iškilimo. Džikičius prieš porą mėnesių sakė, kad Rašičius dar parodys, tai aš šiandien Džikičiaus paklausiau, kada tai bus, Džikičius pradėjo kalbėt, kad ne statistika viską parodo, o paskui – kad pažiūrėčiau į statistiką, kad jis moka gerai perduoti kamuolį ir yra geriausias metikas. Visiškai sutinku, jis labai geras žaidėjas, turi taisyklingą metimą, gerą ranką ir gerą aikštės matymą, bet jis nežaidžia! Kaip beveik visa Serbijos rinktinė – kiek pamenu, ten ne vienas jis toks kažkoks apsislopinęs. Galbūt karo nusikaltimus virškina...

 

Valančiūnas, tiesą Džikičius sako, vis geriau jaučias po krepšiu, bet žaidimas užstringa, kai jį pastabdo. Šiandien ir blokų prisirinko ir kamuolį į orą prieš du žmones pamėtė. Pasipasavo šiek tiek su Katelynu metro ilgio pasiukais vienas kitam, tačiau mandrų kikbekų nuo baudos iki tritaškio per Valančiūną „Rytas“ dar neturi, tai nebent Jomantas padaro. Džikičius šnekėjo, kad nori, jog vis daugiau žaidimo būtų baudos aikštelėj. Kad Rašičiui tiesiog užtektų atiduoti ten kamuolį. Taip pat svarbu ir sugalvoti, ką daryti, jeigu nepavyksta. Dabar dažniausiai sukas trikampis, jeigu Valančiūnas gauna kamuolį nugara 3 metrai nuo krepšio, bet jeigu jis prasiveržia, pasidaro kebliau. Lankstumo reikia. Transformeriškumo.

 

Vaikinas, kuris geriau bus vienas negu su bet kuo, šiandien rodė ir ryžto, ir baimės. Vos nesusidūrė dviese su Robertsu pirmoj pusėj, imk tu, imk tu, kitą kartą pasyviai veržės – kartais atrodo, kad jis yra tik stebėtojas aikštėje, mėgstantis aiškinti tiek daug kaip aš. Bet kartą ir uždėjo bloką gero šuolio Spartako gynėjui Patrickui Beverly, o kitoj atakoj pagriebė ryžtingai kamuolį varytis ir prasivarė kaip įžaidėjas, ir link krepšio prareidino iki galo. Nors vis tiek atrodo, kad jam viską daryti yra sunku. Antroj pusėj liko vienas gintis prieš Beverley. Ir nepargriuvo. Kluptelėjo. Visi žiūrėjo ir galėjo bet kada pradėt juoktis. Atsilaikė ir laiku pašokęs į orą privertė Beverley sužingsniuot.

 

Katelynas pirmoj pusėj tiek nežiūrėjo į krepšį, kad pamatęs laisvą teisėją papasavo jam kamuolį. Šoko kartu su Valančiūnu kovot kamuolio. Aišku, gerai, kad šoko, bet iš to, kad jie šoko kartu aišku, kad dar turi apie ką pakalbėt. Kad ir apie muziką, kurios klauso.

 

Antram kėliny, kai Rice'as jau pajuto žmogų ir net neapėjęs žmogaus nebelipo į medį, „Rytas“ atsižaidė iki plius šešių. Trečiam kėliny vėl visi išėjo pakrikę, gindamiesi tiesiog pamesdavo vienas kitą iš akių ir galvų, Spartakas atkovojo vieną kamuolį puolime po kito ir Mavrokefalidis greitai išlygino. Džikičius jau rėkė ant Valančiūno pritūpęs ir ištiesęs į jį rankas ir po vienos atakos sodino jį ant suolo. Tada Rice'as įmetė du sudėtingus tritaškius, vieną įmetė Robertsas, vieną pridėjo Seibutis, grįžo į gynybą dėkodamas aukštybėms, ir daugiau pavojų nebebuvo. Išskyrus pavojų Seibučiui – visą tribūną plakatų „Seibuti, pavaryk“. Neturėjo kur dėti akių iš kuklumo.

 

Robertsas pastaruoju metu man kelia tik pasitikėjimą. Šiandien tiek pirmoj pusėj sužaidė du su bauda po gero Rice'o perdavimo, tiek gynyboj blokavo metimus, pataikė svarbų tritaškį. Pagavęs ritmą. Kaži, ar gali taip varyt padidinęs apsukas? Samardžiškis stengiasi, bet netobulėja. Lyg ant vietos. O kai nesistengia, atrodo, kad jis stiklinis ir jį nervina, kai kiti jį liečia. Suprantu, kad nėra mėsos kalnas, tačiau juk gali sugerti šiek tiek kilodžiaulių į save, a?

 

„Ryto“ ultros nustebino išsitraukę skanduotę, kurioje sužibo melodija. „Nesvarbu, ar laimėsit, ar pralaimėsit, mes su jumis“, tokia mintis. Gražu! Didžiąją dalį laiko jie juk patys vos laikosi neužmigę nuo savo mykimų. Įspūdinga ir paklausyt, kai abi aistruolių pusės pradėjo „Pirmyn, vilniečiai“ skanduotę. Per ją visa likusi salė nuščiūva ir klauso. Klauso turbūt ar neateina kauniečiai, iširdę dėl tokio militaristinio požiūrio.

 

Po rungtynių paklausiau Rice'o, ar jį jau pumpuoja, kad rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Ryto“ yra žiauriai svarbios.

 

-Jo, iš to, ką girdėjau, žinau, kad tai bus geros rungtynės. Tai svarbiausios varžybos Lietuvoje. Mes būsim tam pasiruošę.

 

-Ar žiūrėjai „Žalgirio“ rungtynių?

 

-Žiūrėjau porą rungtynių prieš tai, kai Lawsonas grįžo į NBA. Mačiau, jie gera komanda ir ten bus gero ballin.

-Kas manai bus svarbiausia tame mače?

 

-Maži dalykai – užtvaros, atsitvėrimai. Tokios varžybos visada laimimos mažais dalykais. 


Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.