RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Marla Singer naujame savo klipe kažkur teka

Rūta Jankauskaitė. 

Dainininkė ir fotografė Rūta Jankauskaitė, Marla Singer vadinas, kai dainuoja, šeštadienį papublikavo naują savo senos dainos „Music of the night“ klipą, Tito Sūdžiaus nufilmuotą Paryžiuje, ir papasakojo įvykio aplinkybes.
-Kodėl Paryžiuj filmavot?

 

-Filmavom Paryžiuj, nes būtent čia susidarė kritinė koncentracija jaunų, kūrybingų ir užsivežusių žmonių. Daug laiko leidom kartu ir tiesiog nebegalėjom kazko nenuveikt. Paryžius buvo visada kaip alternatyva meinstryminei Londono kultūrai, mus tai visada žavėjo ir dėl to norėjome išnaudoti ir patį miestą. Pabrėžti, kad čia Paryžius, o ne Londonas ir ne Vilnius.

 

-Iš kur ši tavo daina? Ar kokia nauja?

 

-Ne, daina labai sena, bet visada labai ją mėgau ir norėjau, kad ji būtų su vaizdu. Dainai muziką kūrė Vidmantas (ex Sheezzanova).

 

-Kieno idėja klipui?

 

-Pačią kryptį klipui sugalvojo Titas GQ (China Girl), bet konkrečius kadrus vėliau galvojome kartu.

 

-Ką reiškia tas veidrodis?

 

-Ha! Dėl veidrodžio tai reiktų klausti režisieriaus, ką jis reiškia, nors įtariu, kad jis pasakytų, kad neturi teisės atimti iš žiūrovo interpretavimo laisvės.

 

-Ar pyko prancūzai, kad ant jų žemės angliškai dainuojat?

 

-Ne, visai nepyko. Paryžius yra visiškai kino mylėtojų miestas. Kai filmavom, aplinkui visą laiką stovėdavo daugybė žmonių, kurie fotografavo ir netgi sekė mus keičiant lokacijas. Kitas dalykas yra tas, kad prancūzų šovinizmas yra greičiau ironiškas nei nuoširdus ar fanatiškas, priešingai nei Rytų Europoje.

 

-Ar tai pirmas klipas, kuriame vaidinai? Kokie įspūdžiai?

 

-Ne, klipas ne pirmas, filmavausi su Sheezzanova, bet buvo ilga pertrauka. Dėl įspūdžių, tai tikrai buvo įspūdinga eiti centrinėmis Paryžiaus gatvėmis su purvina vestuvine suknele (pasiskolinome ją iš draugės, kuri dirbo stiliste filmuojant viena prancūzų filmą, kuriame vestuvine suknele apsirengęs vyras blaškėsi po Paryžiaus priemesčių miškus naktį) ir mėlynu peruku. Su filmavimo komanda nusprendėm, kad dabar jau man Paryziuje niekas nebeturėtų atrodyti baisu po šio žygio.

 

-Ar planuojat daugiau projektų su Titu?

 

-Taip, nuo gruodžio vidurio filmuojam vieną klipą Lietuvoje. Šitas klipas Paryžiuje tam tikra prasme buvo pasibandymas susidirbti prieš tikrai didelį projektą Lietuvoje. 

 

-Ir kas tas Titas Sūdžius?

 

-Titas yra mūsų geras draugas, kuris studijuoja kinematografija EICAR (Tarptautinė televizijos ir kino mokykla). Šiuo metu jis rašo scenarijų trumpo metro filmui Paryžiuje ir yra nominuotas „Pravdos“ naujokuose už geriausią metų vaizdą „Fair and square“ grupės dainao „Delta dawn“.

Anonymous

man irgi monotonija kvepia. kiek klipas kiek daina. = .

Anonymous

kad kažkoks labai jau monotoniškas klipas apie nieką... pažiūrėjau ir pamiršau

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.