RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Miglė Vilčiauskaitė dabar yra Miglė Vilčiauskaitė

Miglė Vilčiauskaitė. 

 

Miglė Vilčiauskaitė nebėra Migloko. Ji sako, kad tą vardą tiesiog išaugo. Ofbytinė Užupio poetė keičia vizitinėje kortelėje keičia vardą ir kontaktus – ji taip pat nutraukė bendradarbiavimą su „Monako“ ir vadybą patikėjo Martynui Butkevičiui, kuris taip pat masažuoja „Freaks on floor“ pečius.

 

-Hey, Migle, kaip laikais? Kas naujo Užupy? Kaip tavo garažas?

 

-Bundu iš tris mėnesius trukusio antikoncertinio (pertraukėlės) "žiemos" miego. Susapnavau daug gražių, naujų kompozicijų. Dainų,taip paprasčiau. Nors man kažkaip norisi vadinti kompozicijomis kaip kokiam senam išprotėjusiams "rimtam" kompozitoriui. Aš čia žinoma juokauju,turiu omenyje,jog tikrai nesu rimta kompozitorė, tik pradedu po truputėlį.

 

Kai dirbau su pirmąja prodiuserių komanda (pradėjau dainuoti, jie mane susirado, kalbino, kalbino ir prikalbino), neturėjau jokio suvokimo apie tai, kaip viskas vyksta. Apšniukštinėjau, apuosčiau visus kampus, ir suvokiau, kad tai siaubingai neskaniai kvepia (mano šuniška nosytė to neiškentės!), dėl to dabar esu laisva ir bendradarbiauju tik su švariais žmonėmis.

 

Užupyje gražu kaip visuomet, atradau nuostabų sodą prie vilnelės ir vasarą ten su draugėmis eidavome degintis ir skaityti. O apie garažą buvau visai pamiršus,tik ką tik prisiminiau,kai paklausei. Gerai garažas, gerai...

 

-Kodėl naikini savo senąjį slapyvardį?

 

-Vardą keisti sugalvojau dėl to, kad tiesiog išaugau iš jo, jis ėmė mane spausti, kaip ir per maži batai spaudžia kojų pirštus.

 

-Dabar vadinsies Miglė Vilčiauskaitė ir grupė?

 

Vadinsiuos savo tikruoju vardu, o grupė turės pavadinimą, kurio dar nenoriu atskleisti, tebūnie tai dar bent truputėlį lieka paslaptyje.

 

 

-Ar keisis grupės sudėtis?

 

-Grupės sudėtis taip pat keisis. Per pirmąjį koncertą pamatysit, kaip kas pasikeitė. Labai įdomu dirbti su daug žmonių, tai bus mano trečiasis kolektyvas. Nebijau pokyčių,visus buvusius myliu ir gerbiu. Tiesiog mėgstu eksperimentuoti.

 

-O kūrybos temos?

 

-Kūrybos temos irgi keisis, krypstu pastaruoju metu į džiaziuką. Gink Dieve, savo muzikos nevadinsiu džiazu, nes tuojau pat visi ims juoktis. Tebunie tai dainos panašios į džiazą.

 

Po velnių, tai viskas šiaip keisis. Ir tekstai gal šiek tiek prasmingesni bus, nes pirmuosiuose tekstuose nusispjaudavau į gramatines klaidas vardan skambesio grožio, o dabar netingiu ilgiau pasedėti, atrasti reikiamą žodį ir dar pritaikyti prie bendro konteksto.

 

Pirmasis Miglės ir naujos grupės koncertas įvyks rugsėjo 30 d., Kauno klube "Gargaras".

Zbinia

o kaip su Boria reikalai ?

Karvė

Pažiūrėsim ką parodys. Pamenu prieš porą metų teko klausyti, tai su draugais visą vakarą juokėmės - kada jie baigs derintis?

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.