RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Dominykas Bliznikas iš "Twodicks": "Mes daugiau geriam ir mažiau tingim"

Kažkuris iš jų yra Dominykas Bliznikas. 

Aš vis dar nesu tikras, kas yra hipsteriai, bet duetas „Twodicks“ man į tokius labai panašūs. Ir jie taip gražiai hipsteriškai apipavidalino „Satta“ festivalį, kad negalėjau prisijungt nepaklausęs dėl interviu. Dominykas Bliznikas su manim kalbėjo, o jo kolegos Pauliaus Miliausko nebuvo. Interviu su bybiu!

Aš vis dar nesu tikras, kas yra hipsteriai, bet duetas „Twodicks“ man į tokius labai panašūs. Ir jie taip gražiai hipsteriškai apipavidalino „Satta“ festivalį, kad negalėjau prisijungt nepaklausęs dėl interviu. Dominykas Bliznikas su manim kalbėjo, o jo kolegos Pauliaus Miliausko nebuvo. Interviu su bybiu!

-Visi kalba apie kažkokią hipsterių grupuotę. Ar jūs ir esat tie hipsteriai?

-Daug dauniukų mus tokiais laiko. Mes sau etikečių nelipdom. Hipsteriškiausias dalykas, kad turim feisbuką ir postinam, ką veikiam.

-O ką jūs tiksliai veikiat? Iš feisbuko ir darbų, kuriuos mačiau, susidariau įspūdį, kad esat vaizdo menininkai. Teisingas mano įspūdis?

-Menininkai - žodis per drąsus. Anksčiau mes fotkinom, dabar kai fotkinam, dar ir filmuojam. Taip, tikriausiai teisingas įspūdis.

-Tai jūsų vaizduose yra gyvenimas, kokį gyvenat, o ne tas, kokį norit gyvent, ar ne?

-Taip, mūsų vaizdai atspindi mažą dalelę kasdieninio mūsų gyvenimo. Iš tikrųjų, iš to, ką parodom, yra tik "semkės". Daugiausiai to gyvenimo yra mūsų telefonuose.

-Ar kada nors parodysit tą gyvenimą iš telefonų?

-Bandėm, bet dabar pamečiau antrą laidą nukrovimui. Tai kas turit lišną usb nokijai, rašykit. O šiaip tai geriausiai būtų prisijungt ir pagyvent kokią savaitą. Tada suprastum, kad nesam tokie ypatingi. Tiesiog daugiau geriam ir mažiau tingim.

-Kodėl jūs save vadinat bybiais? Bandot išpist viską, kas juda?

-Todėl, kad visus įdomiausius pavadinimus iš warcrafto jau susirinko Lietuvos studijos "Ciklopas", "Creepai", o ir vadintis Dominykas ir Paulius photography kažkaip per gėjiška. Šiaip tai juokauju. Daug prasmės čia nėra. Tiesiog du bybiai daugiau nei vienas. Didesnis kaifas, ;D.

-Ar žinot, kas yra swagas?

-Taip.

-Aš nelabai, tik nujaučiu. Gali apibūdint?

-Čia Paulius geriau žino. Man tai naujas žodis kalbant apie viską, kas zjbs. Aukščiausias ahujenumo taškas kokiam nors gabale, bbž.

-Kas yra gražiausia moteris Lietuvoje?

-Mum su Paulium tai mūsų mamos visai nieko ;D.

-O kuri spenelio vieta yra gražiausia?

-Dvynės - ne sportas, negalima išskirt kokios konkrečios vietos.

-Ką turi omeny – dvynės?

-Papus vadinam dvynėm.

-Kaip tau Satta?

-Ahujenai. Visur, kur tik nepasisukdavai, grodavo zjbs. Muzikine prasme, tai turbūt pirmas festas, kur daugiau klausiausi muzikos, nei gėriau. Buvau visose sattose, išskyrus pirmoj, tai kiekviena vis kažkuo sugeba nustebinti. Šiaip tai viskas žiauriai gerai buvo. Tikriausiai dėl to, kad labai laukėm jos. Mūsų atostogos ;]

-Sattos video pristatyme, kurį darėt, kur mergos viena kitai dūmus pučia ir būna arti vienas kitos be didelės būtinybės, pradžioj rodot kryžiuką. Ar tai reiškė, kad suprantat, jog blogai darot, kad gailitės prieš festivalį dėl nuodėmių, kurias padarysit?

-Mergos pučia pirikus, mašinoj vietoj smirdančios eglutės – kryžius, atbaidantis vampyrus (kaip ir pas taksistus). Didelės prasmės tokiose smulkmenose nėra. Video - vienas didelis flashbekas. Grįžęs iš Sattos atsimeni tik tokius dalykus, kaip kroveisi tašę, tada kelionės truputis, buteliai, šokiai, reivas, punkrokas ir, jeigu pasiseka, dvi mergos pučia viena kitai pirikus, bet tavo palapinėj tavęs nebuvo.

-Ką jūs geriat?

-Šiaip viską, išskyrus alų (bent jau aš). Tačiau pastaruoju metu geriam Cento sidrą. Sidras yra sidras, o centai yra centai.

-O ką rengiatės?

-Viską. Pagrinde iš skudurynų arba iš Arno (Bagdono) spintos, o šiaip nepraleidžiam progos ir patys pasidarom maikių ar šortų. Aišku, kai turim žirkles.

-Arnas – neoficialus bybys?

-Na šiaip iš prigimties bybys, bet jis slepiasi po londonietiška silpnumo širma ir drovisi pats sau tai pripažint. Žinoma, juokauju. Jis mums labai daug kuo padeda ir mes jį labai mylim. Bet šiaip tai iš jo gautųsi geras bybys ;D

Paulius Miliauskas, antrasis bybys.

-Kaip tau atrodo, kas yra hipsteris?

-Nu, kas čia per klausimai apie tuos hipsterius. Nežinau šiaip net apibrėžimo normalaus šito fenomeno.

-Na, Sattoj buvo daug hipsterių, mano galva.

-Hipsteris man yra kaip apstūmimo metodas. Maždaug - „Ei, obuoli“, tai - „Ei, hipsteri“.

-Ir reklaminėj kampanijoj buvo hipsteriai. Man atrodo, kad tikras hipsteris neigia, kad jis hipsteris. jei visiškai nuoširdžiai, tai man atrodo, kad hipsteris yra modnikas, kad it's in the clothes. Ir yra kažkoks gyvenimo būdas, kurį sieja su hipsteriais – tumblr, mergos, narkotikai ir taip toliau. Bet taip buvo visais laikas, nieko čia naujo in the partying, ne?

-Nu, aš įsivaizdavau visada hipsterius kaip savim nepasitikinčius pauglius, įlindusius į siauras kelnes, nešiojančius raybanų padielka ir šiaip šūdmalius, o esmė, kad mes labiau pankai - vaikštom purvini, be pinigų, viską daromės patys.

-Bet gražūs. Gražūs bybiai ir gražios bybės.Maudėtės baseine neseniai labai gražiai. Ką dabar planuojat veikt?

-Šiaip čia seniai. Man atrodo, tada dar tik Sattą buvom nufilmavę ir čilinom, laukdami kada sumontuos, bet nesumontavo ir turėjom per 2 paras patys išmokt ir sumontuot 50gb.

-Paleisit kažką artimiausiu metu?

-Nuotraukas su Nemo Kuchtos maikėmis. O po to filmuosim visą mėnesį ar du. Marlai Singer, Colours of bubbles, tada toks vienas čiūvas atvaro iš Londono, kuris su Leonu dainavo, atrodo, jis irgi nori, ir desertas – Shlohmo. Jau naujas albumas „Bad vibes“ yra.

-“Freaks on floor“ sakė, kad ir jiems filmuosit.

-Kada? Kažko neatsimenu.

-Praeitą trečiadienį. Arba aš kažką maišau.

-Nu, mes kažkaip nepalaikom kontakto su jais, nieko nerašė mums, nebent mūsų bosas jiems prižadėjo.

-Kas jūsų bosas?

-Povilas Lesnis, pas jį filmuojam beksteidžus ir fotkinam komercinį šūdą.

-Kam jūs darot komercijas?

-Nežinau, reikia pinigų. Be to, įdomiau nei fotkint vestuves. Dabar visi mus pisa, bet mes sutaupysim greit ant fotiko ir tada juos pisim arba pisim iš čia.

-Ne kodėl, kas užsakovai jūsų? Maximai darot?

-Bananos agentūra (Banana CW) dirbo, o mes ten buvom šešėlinės figuros ;D

-Dėl Freaks on floor sorry, prisiminiau, kad Rūta-Marla sakė, kad Wild Idler klipą darysit. O jei statytum filmą, apie ką jis būtų?

-Apie gatves.

-Lietuvos?

-Nežinau.


  

-Kokia vieta Lietuvoj gražiausia?

-Nida ir Lazdynai.

-Ar ši vasara tau buvo įspūdingiausia iš visų?

-Gal ne įspūdingiausia, labiau viena įdomiausių. Ir čia mums abiems. Daug kas, apie ką anksčiau galvojom ir svaigom, tapo tikrove. Daug dirbom, daug padarėm. Viskas zeba.

-Faina Lietuvoj gyvent?

-Lyginant su kitom šalim ir miestais tai ne, bet šiaip mums poxui, gyvenam.

cactuse

a nors šiaip gal čia jie specialiai taip gudriai (nors nemanau) - jei prisipažintų kad yra hipsteriai/menininkai, gi nebūtų jokio ažiotažo, o heiteriai gi patys geriausi šešėliniai vartotojai!

FTB (for the buzz)

cactuse

turiu laiko tai:

kokie puikūs intervuotojo klausimai! iššaukiantys atatinkamai. "Tai jūsų vaizduose yra gyvenimas, kokį gyvenat, o ne tas, kokį norit gyvent, ar ne?" - hahaha.

šiaip labai keista kad Lietuvoj dar hipsteriai nėra 'įteisintas' gyvenimo būdas. o gal nekeista, nes čia gyvenimo būdų mados vėluoja, ir šitą 'hipsterizmo' fazę kai hispteriam gėda kad jie hipsteriai (todėl neprisipažįsta) pvz rytų Londonas jau seniai perėjo, ir savo fb newsfeede dabar matau "where can I get a hipster haircut?" postus, kuriuose nėra jokios ironijos (ir draugų hipsterių atsakymuose su kirpyklų adresais - taip pat!); žmogus tiesiog noriapsikirpt madingai. big what?

ten jau "haters gonna hate" pochuizmas (ir todėl nieks neheitina nes ir dėmesio į tuos hipsterius nelabai kreipia), o čia vis dar "haters gonna hate" fasadas, bet vis tiek reikia pasiteisint, nes "hipsteris man yra kaip apstūmimo metodas". o kai teisinies ir neprisipažįsti, tai heiterių aruodas susigeneruoja, kaipmatome iš komentarų. tas pats ir su sakymu kad ne menininkai - negi pas mus tokie šūdini save vadinantys menininkais menininkai, kad hipsteriai kratosi šitos etiketės? matyt taip. dar gerai kad jiem negėda dirbt dėl pinigų ir daryt "komercinį šūdą".

o šiaip gi bravo, jėga tokios video, švaru gražu ir juk vis kažkas vyksta, ir jei jie dar schlohmo kažką filmuos taigi zeba.

Linas Jokubaitis

Sau etikeciu nelipdantys purvini pankai maudosi baseine. Dar kalbekit.

Edvardas

tau padės šis įrankis http://hipsteripsum.me/

KILLER

hipsteriai narkomanai alkoholikai slitiugos mirties kultas ryan mcginley solomon cukrus reinaldas lesbietes nusipirk masina (sirdute)

KRISTINA ORBAKAITE

pashol nx

Jack Stark

Na taip, vieni kovoja komentaruose, kiti raso , o pas dar pas kitus du bybiai burnoje.

oslo pankas

What would hipster kitty say? You are fucking hipster. Face it.

huh

satta foto ir video tai nuimta nuo makginlio nuo a iki z visi elementai, ir pateikta kaip super creative shit; is tikro menkaverte produkcija ar idejine ar estetine prasme. manau, po dvieju metu jiems bus geda uz savo sita darba taip pat, kaip dabar geda turetu buti sattos orgams, kad vaikams atidave formuoti savo ivaizdi.

Robertas Javtokas

http://ryanmcginley.com/photographs
http://www.twodicks.co.cc/

Rask 10 skirtumu nachui. Nuo ju tiesiog per krastus liejasi savimone (cia turiu galvoje "self-consciousness"). Nachui tos visos nuotraukos su sepia efektu? Koki byby tai duoda ? Jie ble standartiniai hipsteriai tik jiem sunkiai sekasi su introspekcija. Nene, juokauju, as tik pavydziu jiems moteru.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.