RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kuris valdžiažmogis smaugia spaudą?

Kadangi Nacionalinio atsargumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas bijo kalbėti tiesiai, sutirština spalvas iki nesąmonės.

"Lietuvoje veikia reali cenzūra (...) Išorinio atvirumo, rašymo apie viską dūmu uždanga slepia manipuliavimą informacija, informacijos slėpimą. Aš galėčiau paminėti temų, kurios niekada nerado ir neras vietos mūsų viešojoje erdvėje. Tam yra pačios įvairiausios priežastys. Jos dažniausiai susijusios su korupcinėmis įtakomis. Žinoma, yra ir kitų valstybių įtakos", - teigė A.Anušauskas.

Cenzūra - tai toks dalykas, kai žiniasklaidos būrys turi pateikti informaciją valdžios prievaizdui prieš ją publikuodami. Cenzoriaus vardas - gerai paslėptas, turbūt labai gerai apsaugotas, o viskas, kas apsaugota, yra susiję su saugumo komitetais. Cenzorius yra Arvydas Anušauskas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.