RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Grybauskaitė yra barškutis

Grybauskaitė išvažiavo į užsienį ir iš ten šnekėjo nesąmones. Ji sakė:

„Tarp vadovų tikrai nėra (susipriešinimo – DELFI). Ir manau, kad tarp tautų nėra. O atskirų politikų, tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje, noras skatinti tautinę nesantaiką, neturi būti toleruojamas. Kaip minėjau, bet koks nacionalizmas, tautinės nesantaikos įpūtimas arba mėginimas ją atgaivinti – tai yra praeito šimtmečio tragedijų priežastis. XXI amžiuje nereikia prie to grįžti ir kartoti“, - pridūrė prezidentė.

Kaip matome, tautos, anglosaksai sakytų nacijos, ji nelaiko blogu dalyku. Tačiau sako, kad nacionalizmas, t.y. tautiškumas neturi būti toleruojamas. Reiškia, ir tauta neturi būti toleruojama. Bet kai paskaitai, tai ji yra prieš tautinę nesantaiką, nacionalizmu ji vadina tautinę nesantaiką. Reiškia, ji netoleruoja jeigu Lietuva ir Vokietija turi skirtingas nuomones dėl atominės energetikos.

Va tokia kvaila yra Grybauskaitė. Tautos buvo ir bus, Babilonas visada griūna, tad reikia siekti nesantaikos. O praeitam amžiuj karai kilo ne vien dėl tautinės nesantaikos, bet ir dėl turtinių motyvų, dėl komunizmo.

Karolis Jachimavičius

Prezidentė apskritai turi galvoje tai, kas jums patinka.

liepa

Rodos Dalia turi mintyje agresyvųjį nacionalizmą. Ir apskr. žodis "nacionalizmas" Lietuvoje dažniau vartojamas su neigiama reikšme. Todėl krenkštelėjimas apie prezidentės kvailumą - ne visai vietoje.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.