RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Indoeuropiečiai - lauk, Narva - narviškiams

Grįžkime prie gimtosios Narvos žemelės tikrųjų puodų.

Leonidas Donskis kartais pastebi, kad Lietuvoje daug naftalininio antisemitizmo, neapykantos, kuri neišeina į viešumą. Per dvi dienas man teko pastebėti du liūdinančius gėdingus tokios neapykantos išplaukimus į paviršių.

Super LT atvirai klausė taip: "Ar reikia lietuviškoje scenoje kitataučių?". Jie priimtina laiko mintį, kad kitataučiams Lietuvoje gali būti ne vieta. Jeigu jūs sakote ne, jūs esate visiškai teisus siekdamas jų išsiuntimo iš Lietuvos. Tiesiog nacistinis Lietuva lietuviams. Smarkiai klydau girdamas juos, kad jie turi lygio.

Ekonomistas Rimantas Rudzkis pareiškė, kad jeigu Lietuvoje liks apie 2,5 milijono gyventojų ir dirbti pradės važiuoti emigrantai, Lietuva neliks tautine valstybe. Suprask, Lietuvoje neliks lietuvių tautos. Nes šalia rusų ir lenkų mes esam lietuviai, o šalia egiptiečių ir kazachų nebesam lietuviai.

Sakė rasistiškai nusiteikęs Rudzkis:

Imigrantų srauto stiprėjimas – neišvengiamas dalykas. Faktiškai krypstama į tai, kad tautinės valstybės neišsaugosime.

Turbūt reikia suprasti, kad užterš mūsų kraują užsieniečiai. Nes yra toks ypatingas lietuviškas kraujas. Kvepia juoda duona.

Arba pradėsime kalbėti arabiškai, nes bijome savęs ir todėl egiptiečio. Ateina korėjietis ir apsiverkiam, nes turim kalbėt korėjietiškai, bet nemokam.

Karolis Jachimavičius

Aš tai žinau, kur ji.

demokratai vs. respublikonai

Deja deja, pastaruoju metu tik berečių draugelio, megztasmegenio, mėgėjiški kliedesiai čia belikę :)

O kur dingo "Uroboro" kaip meno ir kultūros portalo koncepcija?

Karolis Jachimavičius

Man visi žmonės patinka, tik nepatinka, ką kai kurie daro. Aš nedarau perskyros tarp žmonių pagal kažkurių vienų lytines praktikas. Jie tai daro, bandydami atsifutbolinti, kad iš prigimties yra kitokie. Jie tokie kaip ir visi, tik užgniaužę savo jausmus, kūną. Rizikuojantis, mylintis žmogus yra kur kas rezultatyvesnis ir kūrybingesnis, gyvena ilgiau ir gali geriau padėti kitiems.

Karolis Jachimavičius

Pasakė, ką pasakė - paklausė, ar reikalingi kitataučiai Lietuvoje. Tie kitataučiai visą laiką gyveno Lietuvoje, čia jų namai ir juos gina Konstitucija. Jie yra skaitomi, meinstryminė žiniasklaida ir atsakymą "ne" priimtų. Kitaip jiems toks klausimas nekiltų.

Adomas Pūras

Karolis yra įdomus mąstytojas. Visose srityse labai liberalus: tiek ekonomikoje, tiek kultūroje. Štai tautą laiko socialiniu konstruktu, neigia "kraujo ir žemės" idėjas, nesibaimina imigrantų. Tačiau štai vienoje srityje daro išimtį - nemėgsta homoseksualų, laiko tai iškypimu, ir čia yra tikras konservatorius. Įdomu, ar tam turi kažkokį rimtą paaiškinimą, ar šiaip principo nemėgsta šitų žmonių. Jei tauta nėra "griežta" sąvoka, kodėl orientacija privalo būti arba "teisinga" arba "patologiška"? Įdomus ir neįprastas ideologinis "kokteilis", tad įdomu būtų išgirsti išplėtotą paaiškinimą.

3kartus

Pseudoprotingi išvedžiojimai - tai joks protas. Jei kažkas kažką pasakė, tai "suprask" jis/ji pasakė visai ne tai, ką pasakė, nes iš tikrųjų jis/ji yra ksenofobas/-ė. Jė.

Karolis Jachimavičius

Ar jis mokė, ar tu tiesiog likęs privatumoj ką nors antižydiško surezgi? Toks antisemitizmas tik rodo žmogaus pagedimą. Neapykanta turi daug formų, ji gali pereiti ir į antigarbanizmą, pvz.

Karolis Jachimavičius

Kas ciesoriaus, ciesoriui. Valstybėj visiško atlaidumo nerasi. Proto reikia turėt.

3kartus

Sitas tavo rasinys yra viena didele neapykanta.

Linas Jokubaitis

Galvojau, kad Donskis yra liberalas ir jam privati sfera sventa, kur niekas negali kistis. Bet dabar atrodo, kad mokys visus, ka privaciai reikia kalbeti ir galvoti. Lenkijoje pilna ziauriu skanduociu ir uzrasu ant sienu pries zydus, bet normalus zmones pasiziuri i tokius dalykus ir sako, kad pas mus tu zydu senokai nebera, todel ir problemos nemato. I tokias nesamones ir Lietuvoj taip reik ziuret.

Karolis Jachimavičius

Gali pajaust.

Petras Ražanskas

Jeigu dviem atvejais buvo išsakyta viešojoje erdvėje, tai kiek dešimčių atvejų buvo išsakyta privačioje erdvėje ir kiek šimtų atvejų buvo tik pagalvota? Paprasta ir gana pagrįsta ekstrapoliacija.

Linas Jokubaitis

Kaip Donskis pastebi naftalinini atnisemitizma, jei jis neiseina i viesuma? Uzuodzia? Ar jam antisemitai patys prisipazista?

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.