RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Istorija yra paprasta

Lietuva, Latvija, Estija ir Rusija labai mėgsta kalbėti apie kažkokį istorinį teisingumą, istorinę tiesą ir kitus dalykus. Tačiau tiesų nėra daug.

Žydas Bronšteinas-Trockis, rusas Iljičius-Leninas ir gruzinas Džiugašvilis-Stalinas. Tautinės mažumos irgi sudaro rusų tautą?

Lietuva, Latvija, Estija ir Rusija labai mėgsta kalbėti apie kažkokį istorinį teisingumą, istorinę tiesą ir kitus dalykus. Tačiau tiesų nėra daug, taip tik sako moralinius orientyrus praradę žmonės, neigiantys savo praeitį ir išsižadantys savo žodžių. Tiesa yra viena. Rusijoje įvyko revoliucija, pilietinis karas, kurį laimėjo komunistai, vėliau be daugybės kitų šalių užgrobę ir nesipriešinančią Lietuvą. 1990-aisiais Lietuva nuo komunistų sukurtos Sovietų Sąjungos atsiskyrė. Rusijos ir ne vien komunistai jau pilietiniame kare žudė Rusijos nekomunistus, vėliau žudė kitus, tarp jų ir mus. Tačiau iki šiol Rusijoje komunistų pergalės yra šlovinamos. Šlovinamos jų tautos išdavikų pergalės, statomi paminklai netgi sausio 13-osios žudynėse dalyvavusiems. Aš nežinau, ar komunistų aukoms pinigai, apie kuriuos kalba Kubilius, gali atsukti laiką ir atlyginti žalą, bet aš tvirtai tikiu, kad Lietuva nenori dar vienos okupacijos. Ir nežinau nuo komunistų atsiribojusių rusų, kurie norėtų ką nors pulti, todėl mums svarbiausia, kad rusai save gerbtų, kad neneigtų tiesos, to, ką patys sau darė ir dar tuo didžiuojasi. Apdovanojimai pagautiems šnipams ir šventimas dėl pralaimėjimo akivaizdūs įrodymai, kad ten daugumai kažkas netvarkoj su galva. Mums nieko įrodinėti nereikia, mes žinome, kas atsitiko, kas buvo, pasimokėme iš savo klaidų stovėti vietoje, kai puola, tegu rusai turi drąsos pažiūrėti į save. Ar iš Putino giminaičių komunistai nieko nenužudė? Tai gal tada iš Medvedevo šeimos...

arturas

nou nou nou, sitos karikaturos yra originalus paveikslas, mano senelis yra nutapes kopija, tai dabar galvoju kaip jis vadinasi;]]]

Karolis Jachimavičius

Trotskis, Leninas ir Stalinas.

arturas

kaip sitas originalus paveikslas vadinasi??

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.