RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Hitlerinis rasizmas

Šiaip geras buvo, tik žmones žudė.

Per paskutines septynias dienas įvyko daug Holokausto rekolekcijų ir kitokių flešbekų. Neokomunistas Andrius Bielskis ir ta proga pabandė reanimuoti marksizmą, Stalino represijas vadindamas stalinistiniu marksizmu. Pavadinęs Hitlerio organizuotus žudymus hitleriniu rasizmu, Garastas irgi gali bandyti reanimuoti paprastąjį rasizmą, kur kiti vadinami juodašikniais ir čiurkomis, tačiau tu juk nieko blogo nedarai!

Tuo tarpu Seimo narė Agnė Zuokienė penktadienį rasizmo idėją ištraukė apdiskutuoti feisbuke. Neva žmonės su kai kuriais veido požymiais būna nusikaltėliai, todėl juos reikia identifikuoti. Ir ką blogo ji padarė? Ar žydus žudė? Tik sužymėt ypatinguosius norėjo!

„Ežio“ reklamoje meška nušauna lenkišku akcentu kalbantį medžiotoją, o futbolo čempionatui ruoštis pradėjusioje Rusijoje į svečius kviečia tūkstančiai riaušes keliančių rasistų.

Monika Garbačiauskaitė maloniai nustebino stodama Bielskiui priminti, ką Stalinas darė, bet švystelėjo, kad nacių ir komunistų nusikaltimų negalima lyginti. Suprantu, kad jų negalima prilygint, tai nėra tie patys nusikaltimai, tačiau kas gali drausti juos lyginti? Lyginti kaip Rusiją su Kanada, kaip Napoleoną su Čingishanu, kaip Churchillį su Smetona. Suprantu ir palaikau žydus, kurie pyksta, kad lietuviai pradeda ne nuo savęs, bet kaip jiems įrodyti, kad Churchillis ir Smetona nėra tas pats?

Dalia Grybauskaitė ir dauguma konservatorių prieštarauja tautos girdymui. Kai vyko balsavimas dėl prekybos laiko prailginimo, pasirodė, kad tik Saulius Pečeliūnas geria kada nori ir kiek nori, kitus tautiečius kažkas prigirdo. Šiandien Grybauskaitė dar pareiškė esanti ir prieš interesų grupių lobizmą, iš esmės prieš politiką. Ji iš prezidentūros išvarytų ir sergančių vaikų tėvus, ir tuos savanorius išmes, kurie ruošdamiesi savanorystės metams įstatymus kuria, ir Žurnalistų sąjungos nekenčia, ir visokių darbdavių konfederacijų.

Grybauskaitė taip pat nepritarė gegužės 1-osios išbraukimui iš valstybės švenčių. Nes Belgijoje niekada nebuvo komunistų diktatūros. Kaip mes čia atrodysim su žalia kepure? Nesupras Vakarų marksistai, todėl savi tegu gyvuoja ir bando pakartoti prievartinę revoliuciją.

mmm

nu su Švienciem! :)

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.