RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kodėl nereikia pensijų?

Tikiuosi, kad Landsbergis mąsto apie tai, ar filosofija be dialektikos yra tik poezija.

Vytautas Landsbergis nuolat tobulėja ir eina į priekį. Vieną dieną jis žiauriai nusišneka, kitą dieną sugeba susiimti. Šiandienos jo kalba apie komunizmą yra visai kitas reikalas nei buvo galima girdėti rugpjūčio 23 d. prie Mickevičiaus paminklo. Tada jis dėl nusikaltimų dar kaltino rusus, sakė, kad SSRS buvo rusų valstybė, dabar prakalbo ir apie komunistines valstybes.

Kalbėdamas Seime vykusioje konferencijoje „Komunizmo šmėkla ir nusikaltimai“, europarlamentaras, buvęs Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas, teigė, jog, jo nuomone, atėjo laikas vengti metaforų, politiškai korektiškos retorikos bei Ezopo pasakėčių kalbos ir tiesiai vardinti nusikaltimus tautoms, žmoniškumui ir moralei įvykdžiusius fizinius ir juridinius asmenis – komunistines valstybes, partijas, organizacijas, jų narius ir vadus.

Tiesa, jis taip pat kaip rugpjūčio 23 d. draugiškai cituoja "draugą Leniną", tačiau šie ženklai, kad Landsbergis jau beveik atvyko į demokratinio mąstymo uostą ir galbūt mes iš jo išgirsime, kad Rusija ir SSRS yra ne tas pats.  Jis patobulėjo ir savo pavyzdžiu įrodė pensijų nereikalingumą. Nenoras eiti į priekį, toliau dirbti, yra ne amžiaus, o požiūrio į pasaulį pasėkmė.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.