RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Tuoj Paksas pasakys ką nors gero

Skaitmeninis parašu užtvirtintas skaitmeninis balsavimas atėjo į jūsų apygardą! Pasiimti jūsų, kandidate, to, kas turi išgelbėti žmoniją.

Kažkuriam interviu pripažinęs klydęs dėl paramos Borisovui Paksas nenustebino - pripažinti klaidas taip pat žmogiška kaip ir klysti. Su sąlyga, kad visi suprantam, jog stengtis pasitaisyti ir pagerinti dalykus yra natūralu. Bet sprendžiant iš to, ką šiandien pasakė Mazuronis, Paksas turi greitu metu pavaryt, t.y., pasakyt ką nors aktualaus, padoraus, protingo.

Valentinas Mazuronis šiandien stojo ginti žodžio laisvės, užstojo kalbininkę, nevykėliais vadinusią kai kuriuos politikus, kleketavusią apie Seimo narius ir pan. Nėra nieko maloniau girdėti Lietuvoje kaip ne žurnalistą ginantį žodžio laisvę. Kalbininkė tikrai nieko tokio neparašė, o va, Gintarą Visocką nuteisė už abejonės kėlimą. Prastas žurnalistas netikrina informacijos ir išleidžia abejotinas vietas, bet draudimas garsiai galvoti yra žodžio laisvės, demokratijos pamato, pažeidimas, o prastu žurnalistu niekas nedraudžia būti, žurnalistų rinka yra labai laisva.

Dar kas nors gali pasakyti, kad tai priešrinkiminis Mazuronio bandymas įtikti žurnalistams, bet aš tada nutrauksiu, kad nepamenu, kad kas nors mūsų profesija būtų rūpinęsis neprašytas, nelobintas, nespirteltas. Ne kalbininkų, žurnalistų, kurių pagrindinis įrankis yra žodžio laisvė, o kad turėdami internetą žmonės gali daug laisviau rinkti ir skelbti informaciją ir kad iš esmės kiekvienas dabar yra žurnalistas, čia jau kita kalba.

Karolis Jachimavičius

"Delfi", esu įsitikinęs, kad jie pasakytų tą patį, tik ragina laikytis įstatymų. Juk dėl skaitytojų komentarų ir ant jų reputacijos krenta šešėlis.

superk

Man tai nebuvo netikėta, labai prašėsi. Ypač turint omeny, kad pats delfis metų metus mėgaujasi straipsniais, kaip už blogus komentarus nuteisiami jo paties skaitytojai.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.