RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Adam Curtis nemažina ambicijų

Paskutinis rimtas Adam Curtis projektas nervino kritikus, nes jie nežinojo į kurį žanro stalčiuką įkišti keistą ir kartu nuostabų "It Felt Like A Kiss." Iš esmės tai buvo pasivaikščiojimas po istoriją, skambant gražiai muzikai. Apie filmą Curtis sakė: "I wanted to do a film about what it actually felt like to live through that time ... Where you could see the roots of the uncertainties we feel today, the things they did out on the dark fringes of the world that they didn't really notice at the time, which would then come back to haunt us."

Praėjusį penktadienį Adam Curtis pranešė, kad toliau eksperimentuoja ir svajoja sukurti 40 valandų "emocinę istoriją", kuri prasidėtų 1970 metais, o baigtųsi šiandien. Curtis savo istoriją talpins internete.

Eksperimentavimas pradedamas 1970 metais, kai Hugh Hefneris įsimylėjo ir vyko kiti keisti dalykai. Žadama, kad kita dalis bus apie 1992 metus, chronologiją reikia pamiršti, taip pat ir Curtis balsą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.