RSS

Surinkti turinį

Citata



Kadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Primenu savo pažadus kitų lūpomis

Tačiau „blogeriai“ arba asmeninių tinklaraščių kūrėjai, žiniasklaidos nepakeis, mano pašnekovas. Jis teigia, kad žurnalistų rūpestis – kaip surinkti ir pateikti patikimą informaciją. „O mums patiems reikia išmokti kritiškai vertinti informaciją. Kritinio mąstymo turėsime išmokyti ir savo vaikus, kad informaciniame sraute jie sugebėtų atsirinkti, kas yra svarbu“, – sakė „Google“ viceprezidentas (Vintonas Cerfas).

Linas Jokubaitis

Neutralumas jau yra predikuotas technikos apibrezime. Technika yra arba instrumentas, arba smarkiausiu atveju - ginklas. Butent todel ji yra neutrali, nes ja gali naudoti bet kas ir bet kaip. Su peiliu gali pjaustyt zmones ir pomidorus. Jei nebus "Matrix" style ateities, kad kazkokiu budu masinos neaisku kaip taps autonomiskos ir gales atsakyti uz savo moralinius poelgius, nors cia kazkaip jau keistai skamba "masinu morale." Kol taip nera, technika visada yra neutrali, o zmogus naudojant nuvalkiota ir is Hegelio nupizdinta Sartre'o fraze "yra pasmerktas buti laisvas." Todel ir susidaro iliuzija, kad jo kuriniai yra tokie pats kurejas, bet, jie greiciau pasmerkti buti nelaisvi ir naudojami zmogaus.

Karolis Jachimavičius

Prašau šaltinio.

Liutauras

Google'as nuosekliai stuma ir gina, jog technologinio neutralumo principas internete nereikalingas. kalbėtų kitaip - lėktų iš savo kėdžių

Linas Jokubaitis

Cia patvirtinimas, kad savo saly pransasu negali but :)

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.