RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Ach, kaip mes gaudavom su lazda per makaulę

Lietuva savo putiną išgyveno prieš 70 metų.

Šiandien Rusijos premjeras, ne prezidentas Vladimiras Putinas  dar kartą parodė savo netašytumą. Duodamas interviu Rusijos laikraščiui "Kommersant" neturintiems leidimo eitynėms siūlė gauti lazda per makaulę.

Kiek atskaitingas visuomenei, tiek subtilus. Gaus dabar pelnytai klaviatūromis per makaulę nuo kritikų, bet kaip smarkiai jam skaudės priklauso tik nuo mūsų, kritikų, kiek labai, kiek dažnai mes pradėjome nuo savęs, kaip dažnai mes kritikuodami Rusiją ir Baltarusiją prisimename tokį pat kaip Putinas ar Lukašenka diktatorių Antaną Smetoną, varžiusį opozicinių partijų veiklą, žodžio laisvę, kiek įmanoma bandžiusį valstybinti turtą. Prisimename tuos nedemokratiškus laikus su kartėliu ar jais didžiuojamės ir svajingais vingiais tepame "Smetonišką" sviestą ant ruginės duonos? Sviestą vardo kapitono, kuris pirmas paliko laivą bėdoje.

Juk net ir praėjus dvidešimčiai metų, demokratiją mes dažniausiai suvokiame kaip demokratiškus rinkimus - galimybę turėti savo valdžią, o apie žodžio laisvę - prieinamą kiekvienam visur ir visada - nešnekame. Demokratiniai rinkimai yra žodžio laisvės pasėkmė, o ne atvirkščiai.

Galbūt todėl valdžia visur ir nekenčiama.

okeana burbuls

I'll take it as a 'no' :)

Karolis Jachimavičius

Laisves ir teises Lietuvoje užtikrina Konstitucija. Jeigu jūsų teisės ar laisvės pažeidžiamos, kreipkitės į teisėsaugą. Jeigu jūs matote, kaip teises ir laisves suvaržytų elektroninio paso įvedimas, rašykite čia. Jeigu jūs matote Lietuvoje tokių laisvės suvaržymų, kurie jums duoda pagrindo daryti išvadą, kad įvedus e.pasą būtų daromi dar didesni pažeidimai, rašykite čia. Jeigu jūs vagiate, jūs nusikalstate ir turite atsakyti pagal Lietuvos įstatymus.

okeana burbuls

Atsimerk, Karoluk, tai ko tu nori ir tai ką tavo sukurtas įrankis gali, yra du skirtingi dalykai. Rusai lygiai tą patį įrankį (ePasą) naudos žmonėms sekti, tu siūlau iš esmės tą patį. Jei filtruoji VISĄ interneto srautą, tai čia yra cenzūra, ir visiškai jokio skirtumo,ar tu cenzūruoji viską, ar tik dalį, bet priemonė leidžią sekti VISKĄ, ir taikyti atitinkamas priemones, kai užuos kažką neatitinkančio įrankio valdytojo intereso.

Ar mes tame pačiame puslapyje, ar tu vistiek sakysi, kad "davai vedam ePasą, o aš būsiu geras ir Jūsų nemušiu, jei mokėsit už mano muzoną"?

Karolis Jachimavičius

Mano siūlymas yra tik identifikuoti žmones, kad būtų galima užtikrinti turto apsaugą, aš niekada nepasisakiau ir nepasisakysiu už žodžio laisvės suvaržymus, už draudimus sakyti, ką galvoji.

Karolis Jachimavičius

Brangioji Artūra, joks pasas ar viza tau nedraudžia sakyti tai, ką tu nori.

okeana burbuls

m.lrytas.lt/-12834863821283432179-rusijoje-gęsta-paskutinis-laisvės-žiburys-internetas.htm ei, Karoli, rusai tavo ePaso/Didžiojo brolio idėjas gviešiasi! Kita vertus, nereiks pačiam rašyt.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.