RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Adamkus nori savo paveldo apsaugos

Medvedevas ir Putinas viename corpuse.

Šiandien per Lietuvą nuvilnijo iš poilsio atsikėlusio Valdo Adamkaus ne itin oratoriškas primygimas, kad nereikia keisti politikos su Rusija ir kad Rusijos priešas yra mūsų draugas. Na, pastarosios minties jis nereiškė, tačiau jo beatodairiška parama Gruzijai bet kokia kaina leidžia daryti tokias prielaidas.

Va, kaip jis norėjo užsukti bytą, bet neužsuko:

„Manau, kad turbūt yra vienas (užsienio politikos. - lrt.lt) tikslas - bet kokia kaina išeiti ir pasakyti: „Po kelių dešimtmečių štai koks lūžis mūsų politikoje su kaimyne Rusija. Esame vėl draugai, bučiuojamės, glėbesčiuojamės, ir štai mūsų didelis laimėjimas“. O kokia kaina tas pasiekta? Tai, žinoma, yra ne man spręsti“, - kalbėjo Prezidentas.

Ale retorikos klystkeliai kaskadiniai. Tai kokia kaina tai pasiekta? Tai jeigu ne tau spręsti, tai ko suki minties vingį? Ką mes praradome? Man atrodo, tik vienas Adamkus prarado - savo linijos įdirbį. O apie santykius su Rusija aš esu trumpos minties - kaita be dialogo neįmanoma. Joks žmogus nepasikeitė, nepatobulėjo vienas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.