RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Autorių teisės - kaip mums toli?

Neaišku, kas subūrė tuos publikacijoje minimus du atlikėjus, tačiau Neda Malunavičiūtė rėkia "Mes esam marionetės!" ir teigia, kad yra už mokestį USB raktams, atminties kortelėms ir kitiems daiktams, kuriuos galima naudoti nusikalstant. Kaip tuom kovojama už autorių ir atlikėjų teises? Niekaip, vagystei kelias neužkertamas, apmokęstinti peilius, ant kurių dvidešimt kartų krenta sugyventinis, yra paprasčiau negu pagauti sugyventinę, todėl pakviečiama Neda Malunavičiūtė ir ji stumia pigią AGATA'os politiką.

Rimtai - marionetė.

Paprasčiau negu eiti per prokuratūras, aiškinti Seimo nariams, kas tos autorių teisės, kodėl reikia už jas bausti, kodėl reikia keisti sąvokas kodeksuose, visokius elektroninius parašus stumt. Paprasčiau viską apmokęstint. Juk ir kompiuteris, kuriuo vagiama, dažniausiai stovi ant stalo, pelė, kuria seivinamas failas, stovi ant kilimėlio, varomas jis elektra... O vagys miega patalynėje, padarykim jiems, kad būtų mažiau patogu, apmokęstinkim patalynę!

Martynas Žilionis » Kai nenori gilintis, tai ir nereikia

[...] kad jo sukurtą skriptą grotų koncertuose, “versmė uroboras”, neskiriantis, kas yra legalus ir nelegalus kopijavimas, Ernestas, pasiruošęs važiuoti pirkti laikmenų Lenkijoj, kur, jo manymu, jos turėtų būti [...]

Ignas

O tai ką man daryti, jeigu aš neklausau lietuviškos muzikos ir nežiūriu lietuviškų filmų, o flashe nešiojuosi tik vogtus kursinius darbus? Pinigus pervedinės studentams gal?
O kaip paskirstys kuriam kiek pinigų duoti? ar dabar bus galima daininkui išleist vieną albumą per tris metus, padaryt tris koncertus per metus ir jis bus 'set for life' ?
O pinigus užsienio atlikėjam ir pervedinės?

Vien iš principo nepagailėčiau pinigų kelionėj iki kaimynų latvių (man nuo gimtinės jie arčiau), kad ten užsipirkt flash'ų, hard'ų ir kito man reikiamo briedo, kad neparemčiau šitos nesąmonės. Galų gale - internetu užsisakinėčiau.

ztkp.lt (Paulius)

Man dar patiko, kad atlikėjai viešai aiškina, kad nemoka mokesčių, bet reikalauja, kad mes mokėtume jiems.

Liutauras

teisingai surašyta. aš irgi už aktyvią autorių teisių gynybą, tačiau laikmenų mokesčiai - arčiau briedo vidury dienos

Edgaras

Nu ką? Reikia prisipirkt atsargų kaip prieš karą reiškias.

chivonatrak

A piece of shit su tom Agatom :/

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.