RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Atkeliavo 18 terabaitų iš Afganistano

BBC pasididžiavimas Adam Curtis mėgsta kapstytis archyvuose, bet šį kartą jam netikėtai pasisekė. Phil Goodwin, kolega iš BBC, Afganistane filmavo 14 metų ir visą medžiagą perdavė Curtisui, kuris teigia, kad iš to, ką pamatė, akivazdu, jog Vakarai visiškai nesuvokia, kas vyko ir tebevyksta Afganistane. Apie pasirinktus vaizdelius Curtis rašo: "It is just stuff recorded. It doesn't make any sense. But it doesn't make any less sense than the way Afghanistan is reported by newspapers and television."

Galima pamatyti pasikėsinimą į Hamid Karzai (kalbama, kad žudikui buvo pažadėtos dvi Corollos), ekspertė iš Vakarų su vietiniais diskutuoja apie Marcel Duchamp "Fontaną." 1995 metais Kabulą nuo Talibano ginantys artileristai mėgėjai nusprendžia peržvelgti patrankos instrukcijas.

Grečiausiai pamišęs amerikietis kankino afganistaniečius privačiame kalėjime ir sakė, kad yra pavaldus Donaldui Rumsfeldui, nes tarnauja Task Force Sabre 7, dar pasakojo, kad medžiojo teroristus Lietuvoje, kurie nešiojosi atominius ginklus kuprinėse, be to, keistuolis sakė, kad su savimi turi šuns genetinius duomenis ir ketina jį klonuoti, nes šuo yra geriausias padėjėjas ieškant bombų. Rinktines ištraukas galima peržiūrėti čia ir laukti daugiau įdomybių. Galbūt net filmo apie Jack Idema ir jo šunį Sarge.

Jack Idema. Lietuvos gelbėtojas.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.