RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Laisvė ir nepriklausomybė

mindaugasMinde, sveikinu ;)

Žydų priespauda, lenkų sąmokslas ir rusų antpuolis - apie tokį kai kurių lietuvių priešų trikampį kalba nebeapsikentęs rašytojas Tomas Venclova. Ir tų balsų, Lietuvai švenčiant laisvės dvidešimtmetį, vis daugiau. Žmonės nebeištveria priešinimosi su Rusija, kapojimosi bet kokia proga su Lenkija, aklumo su žydais. Galbūt Lietuva nebegali gyventi vien istorija ir pamažu pradeda save suprasti kaip pasaulio dalį, galvoti, kokią istoriją ji paliks po savęs.

Tiesa, p.Venclova sugretina dabartinę neapykantą kitiems su tautine vienybe Sąjūdžio, atgimimo metu, tačiau tuo metu mes šventėm tai, kas esam, o ne tai, kas nesam. Galbūt šventės pobūdis priklauso nuo to, kaip mes žiūrime į Kovo 11-ąją. Vieniems tai nepriklausomybė, ryšio su kažkuo neturėjimas, todėl ir kalėjimas, nuolatinė priešprieša, kitiems  - filosofinė laisvė, kur savęs vertinimas susijęs ne su vieta ir aplinkybe, o su savęs ir kito priėmimu tokiais, kokie esame, su teiginiu, o ne neiginiu.

Tad sušukim liepos šeštąją tris kartus valio už valstybę, už darinį, kurio stiprybė priklauso nuo to, kiek mes aukojame. Kai gali prarasti viską, gali įgauti viską.

Karolis Jachimavičius

Geras pastebėjimas.

Linas Jokubaitis

Lietuvos partizanai miske 1946 isgirsta, kad del valstybes nereikia aukotis. Ta sako nepriklausomos Lietuvos prezidente. Sadunaite siandien sita slykscia nesamone girdejo.
Pasakymas, kad valstybei nereikia aukotis priestrauja Lietuvos Konstitucijai. "Lietuvos valstybės gynimas nuo užsienio ginkluoto užpuolimo - kiekvieno Lietuvos Respublikos piliečio teisė ir pareiga."
Lietuviai mokescius valstybei moka is meiles, nes zjb ta Lietuva.

Karolis Jachimavičius

Sveikinu visus Valstybės dienos proga ir linkiu, kad netektų kartoti istorijos ir dar kartą kurti valstybės, dar sakė ji.

O perlaužti ratą įmanoma tik surizikavus.

Karolis Jachimavičius

Grybauskaitė sako, kad dėl valstybės nereikia aukotis. Bet valstybė - tai pirmiausiai mes, o mes galime būti stiprūs tik aukodamiesi vienas dėl kito.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.