RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Komunistas ir nacių draugas nebegauna motinystės išmokų

darius_pocevicius"Ostijos per mažai kaloringos. Atsikrikštau". (Delfi nuotr.)

Komunistas ir nacių draugas Darius Pocevičius nebegauna motinystės išmokų. Čia jis anksčiau:

nemunas_498_31

Karolis Jachimavičius

Čia kaip su pilietybe, kurią irgi gavai nesąmoningos būsenos.

Liutauras

tai jeigu kažkas ant asmens X šiam esant nesąmoningos būsenos užpylė ką nors, tai jau reiškia, kad asmuo X yra užpilu gyvenantis? subjektyvioji pusė šlubuoja :)

dar kitas svarbus dalykas - jeigu esi gyvai tikintis katalikas, tai tokiam net negali kilti klausimas apie vyskupo veiksmų klaidingumą. čia ne demokratija. čia monarchija. jeigu kam nors tai naujiena..

Karolis Jachimavičius

http://www.youtube.com/watch?v=RbuEhwselE0

Yes, realistiškos ir detalios masinių kovų scenos! Už tai Amenabarą ir žemelė nešioja :)

Karolis Jachimavičius

Tai išpažinėjai žudė, ne krikščionybė.

ALFA IR OMEGA

Tai, kad kaip tyčia nedirbu. Buvo laikas, kai krikščionybės (vėliau ir katalikų) išpažinėjai žudė, vogė, melavo ir kažkada, tai buvo daroma dievo, o ne šėtono vardu, tad ta moralė kaip jau sakiau, pasaulėžiūros ir paradigmų sąveikos įtakojama. Va nesenai pažiūrėjau naujausią Amenabaro opusą, identišką temą nagrinėjantį, tad rekomenduoju: http://www.youtube.com/watch?v=RbuEhwselE0

Karolis Jachimavičius

Kam įprasta ir normalu meluot, vogt, žudyt, tas asocialas, maniakas, šėtono auka. Bene dirbate kažkur, kur publikuojama paslėpta reklama? :)

Psichotronas

Man viskas kuo puikiausiai pasisekė.Tai jūs ,gerbiamasis ,nesuvokiate teksto ir turtingų metaforų

ALFA IR OMEGA

Amoralu, visiškai pritariu. Bet moralė (moralės normos) iš esmės atspindi žmogaus pasaulėžiūrą, kas vienam moralu, kitam gali būti visiškai įprasta. Spėju, jog psichotronas kažką norėjo panašaus pasakyt, bet jam ne itin pasisekė su metaforom.

ALFA IR OMEGA

O kodėl neturi? Jei gavai krikštą tiek savo noru, tiek stadijoj, kai esi nesąmoningas, tai formalumas niekur nedingta.

Liutauras

man tai klausimas iškilo žiūrint į tą akciją-atrakciją - o tai kaip galima atsisakyti to, ko neturi?

Karolis Jachimavičius

LOL. Kažkas čia varo kaip ezoterikas televizoriuj. Elnias vilkui nėra amoralus, elnias vilkui yra gėrybė, maistas. Eikat gal jūs pas būrėją, į kaimą gyvent, knygų skaityt.

Psichotronas

Elniui vertybė yra žolė,o vilkui vertybė yra mėsa.Atrodytų gyvūnai turėtų turėti vienas ir tas pačias vertybes,kaip ir žmonės.O bet taciau-ne.Kaip keista.Elnias tarp kalnų mėsos ieško žalios žolytės,o štai vilkas žaliose pievose ,ieško kokios mėsytės.Ir abu šie gyviai yra amoralūs elnias -vilko požiūriu,o viklas -elnio:)Jei valdžia gauna vilkai-šie skelbia mėsos kultą ,o žolytę iškrypėliai elniai gali rupšnoti tik paslapčia:)Jei valdžią gauna elniai-vilkams ateina bado metai-tik tamsiu paros metu,toli nuo elnių prezidentūros,jie gali susigauti peliuka ir jį suėsti.

Karolis Jachimavičius

Norėjau pasakyt, kad apie matomus nusikaltimus, nusižengimus tylėti yra amoralu.

ALFA IR OMEGA

Nu taip, lietuvio nektaras ir ambrozija.

Karolis Jachimavičius

Va kiek verkšlenimų: http://www.lrytas.lt/?id=7&view=3

ALFA IR OMEGA

Vieni atlieka apostazes, kiti verkšlena dėl paslėptos reklamos, kiekvienas gi esam skirtingi, ane?

Kedofilinė psichozė

:)Niu koncervai tai akivaizdžiai nuskriausti visapusiškai.:)Kubiliaus debilumas,Šemetos neįgalumas(vos egzaminus į komisaro posta išlaikė),ŠėŠimonytės buhalterinė beraštystė ir taip toliau ir t.t.:DKaisaka-kubilizmo debilizmas yra begalinis....

Linas Jokubaitis

:D del ostiju. Ta siuksliu deze tai ironiskai atsisuks jam, nes eis paskui rinkt daiktu is ten, gal ras kryziu. Bet nabagas yra ne del babkiu, o del prigimimo savo, naujieji kiarieji yra, nuskriausti arba gamtos, nes Dievo nepripazins, arba kitu zmoniu. Jie tokie banalus, kad net wikipedija apie juos zino:
"Ressentiment is a sense of hostility directed at that which one identifies as the cause of one's frustration, that is, an assignment of blame for one's frustration. The sense of weakness or inferiority and perhaps jealousy in the face of the "cause" generates a rejecting/justifying value system, or morality, which attacks or denies the perceived source of one's frustration. The ego creates an enemy in order to insulate itself from culpability."
Kol kas ciuju blogiausias metu PR, nors nelabai seku spauda.
Pagalvojau, kad apatinej foto Silanskas.

Kedofilinė psichozė

Gal dėl to Kubilius savo draugeliui Čiukčiui ,dirbančiam atominės el. uždarytoju,atlyginimą padvigubino,motyvuodamas tuo,kad uždaryti elektrinę yra labai pavojinga.Išjungti reaktoriai yra pavojingesni už veikiančius.:)

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.