RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Bush'as nemėgsta raganų

Harry Potter

Matt Latimer, George W. Bush’o kalbų rašytojas, savo knygoje "Speechless: Tales of a White House Survivor", pasakoja, kad Baltieji rūmai nenorėjo suteikti Presidential Medal of Freedom J.K. Rowling, nes jos kūryba "skatina raganystę."

Italijoje prasidėjo "The American" filmavimas. Tai bus antras Anton Corbijn filmas (pirmasis buvo Control). Vaidins George Clooney. Filmas kuriamas pagal Martin Booth romaną,  pasakojantį apie prekiautoją įmantriais ginklais, kuris slapstosi Apeninuose ir apsimetinėja dailininku, piešiančiu drugelius.

Siaubo filmas "Paranormal Activity" buvo padarytas per savaitę ir kainavo 11000 dolerių, bet pasirodė taip gerai, kad dabar bus rodomas ne tik koledžų miesteliuose. Filmą rodys tik naktį, kad padidintų efektą.

"Riverworld" treileris.

Danny Trejo vaidins Robert Rodriguez režisuojamame "Predators," garsiojo filmo su Arnold Schwarzenegger, perdirbinyje.

George Romero "The Crazies" plakatas.

Crazies

Dėl Roman Polanski bręsta diplomatinis karas. Prancūzija ir Lenkija ragina Šveicariją paleisti režisierių, besislapstantį nuo teisingumo. Frédéric Mitterrand, Prancūzijos kultūros ministras sakė, kad areštas atskleidė "gąsdinančią" Amerikos pusę. Jacek Bromski, Lenkijos kino kūrėjų asociacijos vadovas pareiškė, kad režisierius "išpirko savo jaunystės nuodėmes." Konspiracijų teorijų mėgėjai sako, kad Polanski yra Šveicarų auka, skirta pamaloninti JAV, nes šiuo metu vyksta ir kitas skandalas – Šveicarijos bankas UBS ir turtingi JAV indėlininkai yra kaltinami mokesčių nuslėpimu.

Nuotraukas iš Tom Six siaubo filmo "Human Centipdede: First Sequence" žiūrėti čia.

Naujas Lars von Trier "Antichrist" plakatas.

Antichrist

klipata

cha cha bus polanskiui prievartaut vaikus

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.