RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Organizuoju flešmobą

paparazzi

Visi, kurie turi sveiko proto kovoti už savo hobius ir pomėgius, penktadienį renkasi prie LRT pastato ir prisirakina grandinėmis prie apsauginio esančių besisukančių vartelių. Pageidaujami šūkiai: "Opus 3 mane atpalaiduoja po sunkių dienos darbų", "Mane traukia torrentų liūnas",  "Neliesk, rėksiu". Tada sulėks daug žurnalistų ir mes visi jus vienu metu pradėsim fotografuoti. Toks flešmobas.

Kodėl taip reikia daryti? Šiandien pasirodė naujiena, kad LRT taupydama ruošiasi atleisti 30 proc. darbuotojų. Tikriausiai puls ir Opus 3 kolektyvas, nors jie dirba už mažus pinigus, turbūt kartais vagia gėles iš miesto sodų, kad galėtų pavalgyti. Tačiau ar reikia mums jų gailėti? Kaip parodė „Opus 3 grupės rinkimai“, yra tik viena Opus 3 grupė. Nors stotis Lietuvos Radijo, turinčio atstovauti visus. Nors galėjo padaryti metų grupės, ar kokius panašius muzikos apdovanojimus, pasirinko tokį variantą.

Tiesą sakant, turiu šią laivo skendimo valandą susigriebti pražiopsojęs, kad radijas apskritai neturi kažkokios oficialiai skelbiamos misijos, orientuojasi ne į muziką, o jaunimą (Bluvšteinai, lauk!), o jeigu į jaunimo muziką, tai tik atliekamą kūrybiškų žmonių. Eteryje neskambantys Nelly Furtado ir Ciara gabalai yra sukonstruoti nekūrybingų šlifavimo staklių.

Atrodo, misijos šviesti, auklėti, tiesti kelius akivaizda turėtų darbuotojams savaime atverti akis, tačiau jie to nesupranta. Užtikau kurią čia neseną dieną feisbuke Richardą Jonaitį anonsuojant, kad „Opus 3 grupės rinkimus“ bus galima paklausyti ore.lt. Jis teigė, kad „Opus 3“ radijo stotyje to paklausyti nebus galima. Ar jis dirba kitiems už mokesčių mokėtojų pinigus, ar tiesiog maištauja negaudamas atlyginimo nebeklausiau.

Gal čia žuvies galva kalta? Siaurusevičius buvo garsus savo uždaru draugų rateliu „Spaudos klube“, tai „Opus 3“ žengia dar toliau ir savo puslapyje atvirai skelbia draugus. Jeigu defoltu radijo stotis turėtų atstovauti visus Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjus, renginių organizatorius, ar tai reiškia, kad šiems teikiama pirmenybė. Richardas dėjo bybį ant tokio klausimo kaip ir Siaurusevičius ant gėdos akimirkos elektros skydinėje. Visi taip daro, kam nepasitaiko išgert, ko jūs čia lendat prie žmogaus?

Ir man negaila. Aš vistiek turiu galimybę klausyti Sinatros „My way“ per radijo stoty „Kelyje“ važiuodamas A14-u…

vieną iš dviejų porų
Richas

Karolį, aš tik dabar pamačiau tavo putojimąsi, kas yra skauda, kad nesi mūsų psl. ? Oho, kiek pas tave pykčio. nelabai suprantu, koks tavo reikalas a ? Daraisi užknisanti asmenybė.

jazzu

nebenuspank

cetuz

šian Opus3 gimtadienis, reikia atnešt žvakutę jo org'ams ir dalyviams!

p.s.
http://www.djscene.lt/forum/viewtopic.php?t=32417

Karolis Jachimavičius

Kampas yra, kad jums patinka, jog Opus3 daro jums kažką išskirtinio, ar aš ne taip supratau?

Viktorija Ore.lt

Mintį, apie tai „kaip kas ir kuo rūpinas“ supratau iš posto. Aš tau rodau, kad šioje situacijoje yra kiti kampai, negu tas, kurį prie širdies glaudi;

Tavo ad hominem dažniausiai lengvi ir žavūs, bet garbės vistiek nedaro.

Karolis Jachimavičius

Viktorija, aš jums specialiai lentą ištrauksiu. Esmė tame, kad jis pirmiau pasirūpina kitais negu kad savimi. Jis ne vien laidų vedėjas - ir renginį organizavo, ir jį vedė. Nematau nieko blogo, jeigu tas opus3 podkęstas atsidurs šimte vietų, jei tik jis bus kuriamas opus3 interesais ir pirmiau atsiras tame puslapyje. Jums šioje situacijoje būtų labiau tikęs pakrizenančio tylenio vaidmuo, tačiau jūs praleidot pro ausis garsią Chiraco citatą.

Dėl šių visų dalykų aš pats klausiau Richardo. Nežinau, kaip su lojalumu, tačiau jeigu jis net nesuvokia, kad galima padaryt geriau, kai puslapis yra panosėj, tada man labai gaila. Kaip ir to, kad žiūrėdama į didelį pastatą ar visą valstybę, jūs matot tik vieną ženklą. Falocentrizmas yra ryški nuoroda į vibrai.lt. Rankas iš kelnių!

Viktorija Ore.lt

Šiaip radijo laidos vedėjo pareigos yra rūpintis savo radijo laidos kūrimu. Bet mes šimtadarbiai retai turim marketingo ir reklamos skyrius.

Bet jei jau kažkas rūpinasi savo radijo laidos ir stoties populiarumu, tai nematau jokios interesų sankirtos, jei žinia (tikra ir padori žinia) apie Opus 3 pasiekia ne tik FB, ber ir Ore.lt skaitytojus.

Logotipas domina tik tuos, kurie patys turi logotipus. Taip berniukai matuojasi pas ką didesnis.

Galiausiai, žmogus nors kartą matęs Opus 3 darbuotojus žino, kad kaltinti juos nelojalumu yra absurdiška.

Karolis Jachimavičius

Reikėtų tiksliau sakyti ne bankrutuoja yra uždaroma, bet tas driežinis aštuonkojis pirmiau nusimeta galūnes, kurias prasčiausiai jaučia...

Karolis Jachimavičius

Be abejo, Viktorija, aš taip pat nesiskųsčiau, jeigu "Panoramos" žurnalistai man pirmiau darytų reportažus negu LRT. Tačiau netgi į vakarinę laidą nepatekusius reportažus jie gali kišti į savo puslapį. Jiems už tą darbą moka valstybė (kiek jie reklamos beuždirbtų, bet bendras indėlis vis tiek svarbesnis). Kaip ir Richardas, kurio kaip laidos vedėjo pareigos turėtų būti rūpintis savo stoties ir savo puslapio populiarinimu. Dariaus Užkuraičio ar Audriaus Siaurusevičiaus vietoj už tokį išdaigą aš jam trinktelčiau su papke per galvą. Tai ir yra priežastis, kodėl Opus 3 bankrutuoja. Pirmiau Richardas pasirūpins draugystėmis su jumis negu savo puslapiu, o Užkuraitis ir Siaurusevičius to nematys.

Viktorija Ore.lt

Ore.lt rubrika OreCast yra saviraiškos kanalas. Įprasta, kad aktyvūs žmonės ir organizacijos naudojasi šiuo kanalu, kaip priemone žiniai apie save ir savo veiklą skleisti. Tą darė ir daro tokios radijo stotys kaip StartFM, Neringa FM, ir Opus 3.

Ši populiarinimo forma yra žymiai naudingesnė už įprastas reklamos formas internete, tokias kaip reklaminiai skydeliai arba pranešimai spaudai, nes suteikia skaitytojams/klausytojams įdomios, naudingos arba tiesiog malonios informacijos. Ne paslaptis, kad šito dažnai trūksta tiražuojamiems populiarinimo būdams, kuriuos išdidžiai vadiname reklama.

Taigi Richardas suteikdamas informaciją apie radijo stotį Opus 3 portalui Ore.lt populiarina tiek Opus renginių ciklą, tiek savo darbovietę Opus 3, o ne, kaip tu interpretuoji, „dirba kitiems“.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.