RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kol kas - metų filmas

Taktiški, mandagūs ir apdairūs žmonės savo neapykantą ir priešo poreikį nukreipia ne į senamadiškas socialines grupes, o į svetimas gyvybės formas. Ateiviams galima suversti Žemės sukūrimą, juos galima drąsiai užgaulioti lyg 1941 m. Aušvico nebūtų buvę, prisiminti įgūdžius koncentracijos stovykloms rengti. Galiausiai ateiviai yra puikiausia priemonė ateistams apmąstyti, kas tas žmogus, ir nieko nesuprasti. 29-erių metų Neillas Blomkampas šias filosofines problemas į ekranus sugražina su gracija, elegancija ir zajabys.

Tik žmogus su ateivio ranka gali naudotis jų ginklais.Tik žmogus su ateivio ranka gali naudotis jų ginklais.

Virš rasinių, turtinių nesutarimų tampomą, emigrantų iš Zimbabvės realybėje užplūsto Johanesburgo neaiškiais metais nusileidžia didelis svetimšalių ateivių, tikrų dvikojų krevečių laivas ir kaip pridera patraukliai realybei, toks įvykis iškart užkuria tikrą audrą vietos žmonių gyvenime. Nuo pirmų filmo sekundžių žurnalistiška reporterio kamera laksto kadruose su aktoriais tokiu greičiu, kad jiems tempu gali prilygti nebent Scorcesės „Departed“ arba skaitmeniniai „Transformeriai“. Tiesa, vienas kadras meta stiprią asociaciją į „Transformerius“, tačiau tokio netiesioginio priminimo turbūt reikia tam, kad vėliau filme panašaus tipo robotas nebūtų lyginamas su tuo hitu.

Iš sugedusio laivo iškrapštyti ateiviai suvaromi į didelę stovyklą, iš kur apiplėšinėja žmones, veliasi į nelegalią prekybą kačių maisto, kuris juos veikia stipriau negu valerijonas kates, ir nepaisydami draudimų veisiasi dėdami didelius, karvių mėsa maitinamus kiaušinius. Jie stiprūs ir dauguma durni, kojomis sugeba sulaužyti žmogui torsą, kai jis pasibeldžia į jų būdelę lušnyne. O kokio meistro prisiliesta prie tos supuvusios, aplūžusios lūšnynų aplinkos, ja nesimėgaujant, jai atsiskleidžiant per veiksmą! Barto fanai to nesupras.

Nors ateivių masė ir primityvūs, tačiau tarp jų yra protingų skonio formuotojų, kurie saugo savo individualybę ir iš supuvusių kompiuterių detalių daro sudėtingus aparatus. Ateivių perkėlimo į geresnę koncentracijos stovyklą vadovas netyčia apsilieja specialiai tai mašinai gamintu tepalu ir jo DNR pradeda mutuoti į ateivio. Dabar jį pagauti ir įkišti į mokslininkų laboratorijas nori visi buvę draugai, todėl jis bėga pas ateivius, su ateiviais, prieš savus.

Prie Stalino tokių nesąmonių nebūtų buvę.Prie Stalino tokių nesąmonių nebūtų buvę.

Ar sugebėtumėm mes mylėti kitoniškas gyvybės formas kaip patys save? Ar prekyba ginklais išgelbės griūvančią pasaulio ekonomiką? Ar įmanoma sutramdyti tarprūšinę prostituciją įprastomis policijos pajėgomis? Atsakymai į visus šiuos klausimus – jau savaitę Lietuvoje rodomame metų filme „9-asis rajonas“.

rikitikichik

buciuoju kurejus

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.